Jeśli masz pytanie, na które nie ma tutaj odpowiedzi lub wystąpił problem techniczny, napisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak dodać ogłoszenie?

Należy zalogować się na portalu, przejść do kategorii Zlecenia dla freelancerów i firm (outsourcing) i wybrać zakładkę „Dodaj zlecenie / Moje oferty”. Następnie, kliknąć w przycisk "Dodaj nowe ogłoszenie", uzupełnić wymagane dane i opłacić* ogłoszenie w dogodnej dla siebie formie za pośrednictwem płatności Przelewy24.

*nie dotyczy ogłoszeń podstawowych, są bezpłatne.

Korzyści dla zleceniodawców oraz freelancerów i firm outsourcingowych

  • Dane kontaktowe zleceniodawców są publiczne, co daje szeroki dostęp do potencjalnych podwykonawców (freelancerów, firm outsourcingowych), ponieważ nie muszą zakładać konta ani opłacać abonamentu, aby się skontaktować 
  • Portal WlasnyBiznes.PL nie pośredniczy w umowach i nie pobiera żadnych prowizji, co więcej ogłoszenia podstawowe są bezpłatne! 
  • Wysoka jakość ogłoszeń, ponieważ zlecenia mogą być dodawane wyłącznie przez klientów biznesowych! Nie czekaj! 👉 Dodaj zlecenie

Kto może dodać ogłoszenie?

  • Zleceniodawcy (wyłącznie aktywne firmy lub w organizacji oraz osoby, które planują rozpocząć działalność gospodarczą), którzy chcą zlecić zadanie, proces, projekt firmie zewnętrznej na zasadach outsourcingu lub freelancerowi.

Nie chcę podawać danych osobowych w ogłoszeniu / zleceniu

Gwarantujemy anonimowość i nie ma wymogu podawania nazwiska oraz danych wrażliwych. Wystarczy w danych kontaktowych podać imię oraz numer telefonu lub adres e-mail (prosimy unikać adresów spersonalizowanych).

Czym jest outsourcing?

Outsourcing polega na przekazywaniu procesów, projektów lub poszczególnych zadań firmie zewnętrznej, która specjalizuje się w danym obszarze. Nazwa outsourcing pochodzi z języka angielskiego i jest skrótem stworzonym z trzech słów outside-resource-using, co oznacza korzystanie z zewnętrznych źródeł. Więcej informacji znajduje się w artykule Czym jest outsourcing?

Kim jest freelancer?

Freelancer to osoba, która realizuje projekty na zlecenie, powszechnie zwana "wolnym strzelcem", "człowiekiem do wynajęcia". Więcej informacji znajduje się w artykule Kim jest freelancer?

Czym jest kategoria „Zlecenia dla freelancerów i firm (outsourcing)”?

To kategoria biznesowa, która umożliwia nawiązywanie współpracy pomiędzy:

  • Zleceniodawcami, którzy chcą zlecić zadanie, proces, projekt firmie zewnętrznej na zasadach outsourcingu lub freelancerowi, a
  • Podmiotami (freelancerzy / firmy outsourcingowe), które świadczą wyspecjalizowane usługi i posiadają odpowiednią wiedzę, kompetencje oraz doświadczenie.

Do kogo adresowane są zlecenia?

Do firm outsourcingowych oraz freelancerów, którzy specjalizują się w jednym z poniższych obszarów: księgowość, kadry, rekrutacja pracowników, programowanie, IT, doradztwo, konsultacje, audyt, sprzedaż, telemarketing, pozyskiwanie lead'ów, pozycjonowanie i SEO, reklama, mailing, media, PR, redagowanie artykułów, przepisywanie tekstów, tłumaczenia, poligrafia, DTP, grafika, fotografia, multimedia, logistyka, transport, naprawa, serwis, praca budowlane, remontowe i wykończeniowe, montaż instalacji oraz sprzątanie biura.

.