Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych na popularnym CMS Joomla! A także całą otoczką techniczną z tym związaną. W tym także projektowaniem autorskich szablonów oraz wdrażaniem i dostosowaniem rozszerzeń do Joomla. Dodatkowo specjalizujemy się w tematyce z zakresu Social Media i marketingu internetowego (pozyskiwanie klientów z wyszukiwarki Google). Wszystko powyżej składa się na jedno zdanie  - kompleksowa obsługa firm w Internecie.

Kompleksowa oferta

  • Tworzenie stron internetowych opartych na systemie CMS Joomla! szytych na miarę potrzeb i z wykorzystaniem najnowszych standardów
  • Opieka techniczna CMS Joomla! W skład ofert wchodzą m. in. aktualizacje, migracje, hosting, zabezpieczenie, stały monitoring
  • Dostarczanie rozwiązań hostingowych i domen zgodnie z najnowszymi obowiązującymi standardami
  • Projektowanie i wdrażanie szablonów stron internetowych
  • Walidacja pomysłów na biznes za pomocą narzędzi on-line
  • Pozycjonowanie w Google, budowanie zaplecza pozycjonerskiego, skuteczne kampanie Google Adwords
  • Prowadzenie profili firmowych na platformach społecznościowych
  • Tworzenie i prowadzenie serwisów lokalnych

Proponowane modele rozliczeń

Podchodzimy elastycznie do każdego Klienta. Z tego względu stworzyliśmy następujące modele rozliczeń (możliwe jest także ich połączenie). Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć całkiem inne rozwiązanie.

  1. Czas pracy: Rozliczamy się na podstawie realnie przepracowanych godzin zespołu. Wcześniej szacując jego ilość. Możliwe zmiany, zwroty, rozbudowy do wcześniejszego założenia projektu.
  2. Stała stawka: Kwota ustalana przed rozpoczęciem prac. W przypadku z góry określonego projektu, bez możliwości większych zmian czy rozbudowy w stosunku do początkowych założeń.

Przykładowe realizacje

Formularz kontaktowy

Twoje imię*
Pole obowiązkowe

Numer telefonu

Adres e-mail*
Pole obowiązkowe

Miejscowość*
Pole obowiązkowe

Temat*
Pole obowiązkowe

Wiadomość*
Pole obowiązkowe

Obowiązek informacyjny*
Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych poprzez kliknięcie w check-box. Dziękujemy :)

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Captcha (przepisz litery z obrazka)*
Captcha (przepisz litery z obrazka)
Nieprawidłowe dane

.