oferta na terminal płatniczy prowizje od transakcji

Potrzebujesz nowy terminal płatniczy do swojej firmy? A może korzystasz już z urządzeń płatniczych i chcesz porównać obecne warunki, aby płacić mniej? Dobrze trafiłeś, ponieważ pomagamy przedsiębiorcom w optymalizowaniu kosztów związanych z terminalami płatniczymi.

Możemy Ci zaproponować bezpłatny terminal na start lub przeanalizować Twoje dotychczasowe prowizje od transakcji, opłaty za dzierżawę terminala i przedstawić kontrofertę z konkurencyjnymi stawkami.

terminale płatnicze

  • Masz pytanie?
   Zadzwoń lub napisz:

  • (+48) 534 001 002
  •   bok@ wlasnybiznes.pl
  •   formularz kontaktowy
   .

Pierwszy terminal płatniczy w firmie?

Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z płatnościami bezgotówkowymi w swojej firmie to możesz otrzymać do 3 bezpłatnych terminali płatniczych w ramach programu promującego płatności bezgotówkowe w Polsce. Wystarczy, że wypełnisz formularz i wyślesz 👉 ZGŁOSZENIE ws. terminali płatniczych.  

 • 0 zł za dzierżawę urządzenia przez 12 miesięcy
 • Brak opłat prowizyjnych do 100 tyś. obrotu na terminal
 • Nowoczesne urządzenia do procesowania transakcji płatniczych
 • Montaż i podłączenie terminali przez profesjonalnego serwisanta wraz z przeszkoleniem pracowników
 • Gwarantowany serwis i opieka techniczna przez 24 godziny na dobę

Prowadzisz już biznes i korzystasz z terminali płatniczych? 

Sprawdź, o ile możesz płacić mniej? Porównaj stawki, ponieważ niczym nie ryzykujesz a wyłącznie zyskujesz. W wyniku porównania warunków handlowych otrzymasz lepsze prowizje i zaoszczędzisz! Wystarczy 5 minut Twojego zaangażowania, aby wygenerować oszczędności w firmie. 

opłaty oszczędności terminale płatnicze

 • Analiza rozliczeń kart VISA i MasterCard oraz dobór optymalnej oferty na terminale płatnicze
 • Indywidualne, konkurencyjne stawki uzależnione między innymi od obrotów, struktury kart oraz średniej transakcji. Przebijamy oferty konkurencji
 • Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie wiążemy się umową na terminale płatnicze na kilka lat obwarowaną karami za wcześniejsze zerwanie 
 • Serwis i bezpośrednia obsługa. Serwisant osobiście instaluje terminal oraz szkoli personel. W przypadku awarii urządzenia lub rezygnacji z terminala również przyjeżdża pracownik techniczny do Twojej firmy - nie musisz zamawiać kuriera i tracić czasu na wysyłkę!
 • Gwarancja wypłacalności i stabilności finansowej - reprezentujemy lidera płatności bezgotówkowych na polskim rynku

Czy wiesz, że... ⛔️

 • Operatorzy terminali płatniczych pobierają prowizje w ramach kompensaty, co powoduje, że często nie jesteś świadomy ile tak naprawdę płacisz za poszczególne transakcje
 • Agenci oferują różne modele rozliczeniowe (stała stawka, marża + koszty, opłaty płaskie lub autoryzacyjne, dopłaty do niektórych kart)
 • Zgodnie z zapisami w umowie operatorzy mogą w trakcie trwania współpracy podnieść stawki   

Dlatego warto ze specjalistami przeanalizować rozliczenia, porównać stawki i wybrać najlepszą ofertę na terminale płatnicze! 

terminale płatnicze porównanie ofert ranking

Obawiasz się zmiany operatora terminali płatniczych?

Niepotrzebnie! Nie musisz się na tym znać ani zajmować się osobiście, zostaw to nam. Twoje zadanie ogranicza się do przekazania niezbędnych informacji. 

Zobacz jak wygląda proces, który wymaga zaledwie kilku minut Twojego zaangażowania!

 1. Wyślij formularz zgłoszenia z podstawowymi danymi kontaktowymi 
 2. Na podstawie kompletnego zgłoszenia otrzymasz kalkulacje korzyści oraz kwotę oszczędności 
 3. W przypadku zdecydowania się na współpracę otrzymasz niezbędne dokumenty do podpisu 
 4. W międzyczasie wyślemy w Twoim imieniu wypowiedzenie do obecnego operatora
 5. Po zatwierdzeniu umowy, serwisant przyjedzie do Twojej firmy, aby zainstalować terminal i przeszkolić personel

Zapraszamy do współpracy

Rozwijaj z nami płatności bezgotówkowe w Polsce, bo jak wynika z badania „Płatności bezgotówkowe oczami Polaków 2021", blisko 65% klientów jako najczęstszą formę płatności wybiera kartę płatniczą. Na trendy nie masz wpływu, ale możesz zdecydować z jakim operatorem będziesz współpracować i na jakich warunkach!

terminale płatnicze współpraca operator

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy można otrzymać terminal płatniczy za darmo?

Odpowiedź brzmi: tak! W Polsce powstał program rozwoju płatności bezgotówkowych z inicjatywy wydawców kart, organizacji płatniczych, agentów rozliczeniowych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związku Banków Polskich. Program skierowany jest do nowych firm oraz przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z terminala płatniczego, z wyłączeniem m.in. franczyzobiorców.

Co to jest DCC i do czego służy?

DCC (skrót z ang. Dynamic Currency Conversion) to transakcja, dzięki której użytkownik karty płatniczej z zagranicy może dokonać płatności w walucie swojej karty. W wyniku przewalutowania DCC obcokrajowiec zna kurs wymiany waluty w momencie dokonywania transakcji i wie jaką dokładnie kwotą zostanie obciążony.

 

terminale płatnicze