Sprzedam gotowy biznes - Sklep i Serwis Komputerowy

Cena:
22 500 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Włocławek Województwo: Kujawsko-pomorskie Numer ogłoszenia: 27

Dane kontaktowe
Numer telefonu: 606247082
E-mail: jarcomp8@gmail.com

Opis

Z PRZYCZYN OSOBISTYCH sprzedam gotowy sklep komputerowy znajdujący się w centrum największego osiedla we Włocławku. Interes jest dochodowy, wystarczy tylko zaangażowanie i chęć pracy. Cena to 22 500zł brutto bez towaru. W tej kwocie zawiera się pełne wyposażenie sklepu to jest półki, gabloty, wieszaki, biurko, krzesła, komputery, system alarmowy, monitoring oraz marka sklepu która jest rozpoznawalna na mieście. Jest możliwość pozostawienia towaru za dopłatą około 12 000 brutto. Jeżeli zostaje towar to jest kwestia 1 tygodnia załatwienia formalności i można prowadzić sklep od razu.

Opłaty miesięczne to wynajem lokalu, prąd, ochrona, internet i reszta to już według swojego uznania, typu reklama itp. Obiekt posiada ogrzewanie gazowe dwu-funkcyjne (aż 4 grzejniki) oraz klimatyzacje (odgrzybiona). Do lokalu przynależy 1 miejsce prywatne oraz drugie miejsce na którym można zaparkować tuż przy drugim wejściu do lokalu (od zaplecza).

To okazja dla osoby która niewielkim wysiłkiem chce prowadzić swoją firmę. Po odkupieniu sklepu pomagam w formalnościach oraz podaję kontakty do hurtowni.

Po więcej szczegółów proszę dzwonić.

.