Wizap.pl - aplikacja SaaS dla firm do rezerwacji wizyt

Cena:
4 500 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Grudziądz Województwo: Kujawsko-pomorskie Numer ogłoszenia: 93

Numer telefonu: brak
E-mail: pdymny896@gmail.com

Opis

Wizap to system typu SaaS w chmurze dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych i wszystkimi, gdzie kontakt z klientem potrzebuje wcześniejszej rezerwacji. Takich firm w naszym kraju jest dużo, nawet w najmniejszych miastach, czy wioskach są jakieś salony fryzjerskie. 

W aplikacji zawarte są takie funkcje jak terminarze dla pracowników i lokali z możliwością ich edycji, nieograniczona baza klientów wraz z historią wizyt i statystykami, zarządzanie pracownikami, kalkulator pensji i historia przyjętych wizyt, zarządzanie usługami oraz statystyki o nich, zarządzanie magazynem z produktami, popularnością produktów oraz ich dostawcami, automatyczne powiadomienia w formie sms i e-mail przed wizytą oraz opcja w obydwóch przypadkach wiadomości masowych, prosta strona typu wizytówka pozwalająca na zaprezentowanie salonu, dokonania rezerwacji wizyty, anulowania wizyty, czy sprawdzenia historii wizyt przez klienta, możliwość dostosowania strony do potrzeb klienta, w aplikacji jest możliwość zarządzania wieloma lokalami, zarządzanie marketingiem typu program lojalnościowy, czy kody rabatowe i inne funkcje.

Całość została wykonana w frameworku Laravel, które pozwalają na szybkie ładowanie się stron, a Bootstrap pozwala na dopasowanie do każdego urządzenia. Oprócz tego w szybki sposób można dodawać nowe funkcjonalności co jest ważne dla rozwoju takich aplikacji. 

W skład sprzedaży wchodzi domena wizap.pl i aplikacja, kod oprogramowania Wizap wraz z bazą danych. Oprogramowanie sprzedaję razem z prawami autorskimi. Udzielam gwarancji na błędy. Mogę pomóc w instalacji, w wprowadzaniu nowych funkcjonalności itd.

Konto demo:

  • Strona: www.wizap.pl
  • E-mail: kontakt@wizap.pl
  • Hasło: admin123

Więcej informacji na e-mail. Zapraszam do kontaktu.