Wisys.pl - sprzedam oprogramowanie SaaS do rezerwacji wizyt

Cena:
6 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Gdynia Województwo: Pomorskie Numer ogłoszenia: 90

Numer telefonu: brak
E-mail: pdymny896@gmail.com

Opis

Wisys to system typu SaaS w chmurze dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych i wszystkimi, gdzie kontakt z klientem potrzebuje wcześniejszej rezerwacji. Takich firm w naszym kraju jest dużo, nawet w najmniejszych miastach, czy wioskach są jakieś salony fryzjerskie. 

Oprogramowanie pozwala na umawianie wizyt poprzez oprogramowanie dla pracownika lub poprzez prosty widget dla klienta. Posiada bazę klientów wraz z kartami klientów, które pozwalają na utrzymywanie podstawowych danych o kliencie. Baza usług pozwala z góry zdefiniować cenę za daną usługę i już w momencie rejestracji pozwoli określić czas oraz koszt wizyty. System podczas ustalania wizyty automatycznie na podstawie czasu pracy przychodni, grafiku pracy pracownika, czy typu usługi ustala w jakiej godzinie dana wizyta może się odbyć i czy pracownik ma w tym czasie wolne okienko. Klient jeżeli tylko sobie tego zażyczy jest powiadamiany o wizycie e-mailowo lub powiadomieniem typu sms. Oprócz tego można również wysłać wiadomości o własnej treści. Każdy pracownik może mieć przyłączonych wiele salonów w których pracuje dzięki za pomocą jednego systemu i jednego konta może pracować w kilku salonach. W aplikacji są dostępne również terminarze, czy prosty system wysyłki wiadomości masowych sms/email oraz prosty system lojalnościowy z regułkami. To tylko część funkcji oprogramowania Wisys. Do dyspozycji jest jeszcze komunikator, czy karteczki itd.

Całość została wykonana w frameworku Laravel + Livewire, które pozwalają na szybkie i dynamiczne ładowanie się stron, a Bootstrap pozwala na dopasowanie do każdego urządzenia. Oprócz tego w szybki sposób można dodawać nowe funkcjonalności co jest ważne dla rozwoju takich aplikacji. 

Oprogramowanie może czerpać zyski z różnych źródeł:

  • reklama dla kont darmowych lub też płatnych (aktualnie tylko dla darmowych
  • abonament w 3 wariantach i 4 okresach płatności 
  • opłaty za powiadomienia sms
  • opłaty za wysyłki powiadomień e-mail 

W skład sprzedaży wchodzi:

  • domena wisys.pl
  • aplikacja, kod oprogramowania Wisys wraz z bazą danych

Wystarczy wpisać dane do systemu płatności - wbudowany obecnie Przelewy24 i Paynow lub można podłączyć inny, wpisać dane do mailingu np. emaillabs lub inny, wysyłka smsów podpięty smsapi lub można też podpiąc inny w szybki sposób. Oprócz tego reklamy i marketing, a aplikacja zacznie zarabiać. 

Oprogramowanie sprzedaję razem z prawami autorskimi. Udzielam gwarancji na błędy. Mogę pomóc w instalacji, w wprowadzaniu nowych funkcjonalności itd.

Konto demo:

  • Strona: www.wisys.pl
  • E-mail: demo@wisys.pl
  • Hasło: jandemo123

Cena do negocjacji. Więcej informacji na e-mail. Zapraszam do kontaktu.