Sprzedam poradnię psychologiczno-pedagogiczną

Cena:
90 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Warszawa Województwo: Mazowieckie Numer ogłoszenia: 82

Numer telefonu: 735195289
E-mail: dor.maksymiuk@gmail.com

Opis

Sprzedam poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Warszawie. W poradni prowadzona jest działalność z zakresu terapii psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej, terapii SI, dietetyki i innych pokrewnych. Dodatkowo placówka pełni rolę ośrodka szkoleniowego, prowadzi szkolenia, których adresatem są szkoły, przedszkola, fundacje.

Lokal mieści się w kameralnym budynku mieszkalnym (dogodne wejście, parter, darmowy parking, bardzo dobra komunikacja miejska). W lokalu 4 gabinety (w tym duża sala szkoleniowo-warsztatowa), dwie toalety, osobna recepcja, aneks kuchenny.

Biznes prowadzony ponad 6 lat, dobrze prosperujący, rozpoznawalny lokalnie i w środowisku oświatowym. Z dużym potencjałem. Sprzedaję z powodów osobistych. Na ten moment nie mam możliwości zająć rozwojem tego miejsca. Prowadzona przeze mnie do tej pory placówka daje dużo większe możliwości zarobkowe i czeka na osobę, która w pełni wykorzysta jej potencjał.

Sprzedaż obejmuje: umowę najmu lokalu, umowy z dostawcami, pracownikami, logotyp, stronę www, profile w mediach społecznościowych, obszerną bazę klientów szkoleniowych. Ponadto wyposażenie i specjalistyczny sprzęt terapeutyczny oraz pomoce terapeutyczno-diagnostyczne.

Więcej szczegółów przekażę osobom zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu.