Sprzedam Funkcjonujące Przedszkole Publiczne w Krakowie

Cena:
590 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Kraków Województwo: Małopolskie Numer ogłoszenia: 547

Numer telefonu: Brak
E-mail: kawalerowiczjacek@gmail.com

Opis

Ze względów zdrowotnych zmuszony jestem odstąpić dobrze funkcjonujące Publiczne Przedszkole w Krakowie.

Oferta obejmuje działający, stabilny interes. Przedszkole funkcjonuje w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach, dostosowane jest do pobytu 79 dzieci, funkcjonuje od ponad 10 lat. Placówka posiada renomę i cieszy się uznaniem wśród okolicznej społeczności i Rodziców naszych podopiecznych.

Sprzedaż obejmuje nabycie wszystkich praw wynikających z zawartych umów (edukacyjnych, pracowniczych i innych) oraz wpisu do ewidencji placówek oświatowych co uprawnia do otrzymywania dotacji na każdego ucznia w placówce i przejęcie całego majątku przedszkola niezbędnego do kontynuacji działalności edukacyjnej. Nowy organ prowadzący uzyskuje dochód już od pierwszego miesiąca po płynnym przejęciu placówki.

Działalność edukacyjna prowadzona jest w dwóch wolnostojących budynkach (domach) posiadających wszelkie wymagane prawem odbiory sanepidu i straży pożarnej wynajmowanych w oparciu o najem długoterminowy. Każdy budynek wyposażony jest w urządzony prywatny plac zabaw. Dodatkowo każdy z nich posiada potencjał dla ewentualnego rozszerzenia działalności. W jednym można otworzyć dodatkowo żłobek a w drugim wynajmować najniższą kondygnację np. na zajęcia dodatkowe dla dzieci lub też gabinety szeroko pojętej pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

W okresie 2019-2022 przedszkole uzyskiwało średnie przychody roczne 1,3 mln zł a w 2023 planowany jest przychód 1,5 mln zł. Obecna liczba dzieci w przedszkolu na poziomie 65 dzieci z tendencją wzrostową. Średnioroczny uzyskiwany przeze mnie zysk po opodatkowaniu wynosił 230tys zł co daje szybki zwrot z inwestycji, który w przypadku otwarcia żłobka bądź wynajmie dolnej części jednego z budynków na gabinety można znacznie skrócić.

Całkowita cena przejęcia wynosi 590tys zł do negocjacji.

Placówka nie posiada zobowiązań finansowych związanych z działalnością przedszkola. Nie ma również konieczności finansowania kapitału obrotowego czy ponoszenia innych nakładów inwestycyjnych na remonty czy doposażenie.

Przede wszystkim zależy mi na kontynuacji funkcjonowania przedszkola dlatego też zastrzegam sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi nabywcami. Dokumenty i inne informacje dotyczące przedszkola zostaną udostępnione potencjalnemu nabywcy po podpisaniu oświadczenia o zachowaniu poufności.

Na wstępnym etapie bardzo proszę o kontakt wyłącznie mailowy kawalerowiczjacek(małpa)gmail.com

Zamów bezpłatny terminal płatniczy lub porównaj swoje dotychczasowe prowizje. SPRAWDŹ OFERTĘ »