Sprzedam markę sukni ślubnych i wieczorowych

Cena:
39 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Poznań Województwo: Wielkopolskie Numer ogłoszenia: 537

Numer telefonu: 509 427 330
E-mail: atelier@hs-suknie.pl

Opis

Przez ostatnie 8 lat prowadziłam w Poznaniu swoją firmę HS Dress Atelier zajmującą się szyciem na miarę kreacji ślubnych i wieczorowych. Firma ma swoją stronę internetową z  certykatem  ssl w wersji PL i DE z wypracowanym logo, profil na FB z ponad tysiącem obserwujących oraz IG. Nabywcy przekażę wszelkie prawa autorskie do kontentu, w tym gotowych sesji zdjęciowych z bazą zdjęć do wykorzystania.

Firma przez wszystkie lata działalności wystawiana była na targach ślubnych i eventach branżowych. Obecnie również jest wstępnie zarezerwowane atrakcyjne miejsce na największej Gali ślubnej w Wielkopolsce na MTP Poznań w dobrej cenie.

Nabywcy udostępnię wypracowaną listę kontaktów - zaufanych hurtowni i dyspozycyjnych krawcowych. W ten sposób kwestie logistyczne też miałby już w pełni przygotowane.

Możliwość wykupu całej marki na korzystnych warunkach lub poszczególnych elementów majątku firmy za tzw. „odstępne”.

Nasze atelier sukni ślubnych i wieczorowych znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Winogradach, bezpośrednio przy Cytadeli. Butik jest w pełni wyposażony do prowadzenia dalszej działalności. Posiada 2 profesjonalne wieszaki sprzedażowe o wysokości i długości około 2m, składaną przymierzalnię z lustrem, podest ekspozycyjny do mierzenia sukni, kilkanaście manekinów, nowoczesne ścianki do zabudowy targowej, komplet mebli rattanowych ze szklanym stolikiem. Oferta obejmuje również około 40 sukien (w tym ślubne i wieczorowe), dodatki (welony, bolerka).

Istnieje również możliwość przedłużenia umowy najmu z właścicielką lokalu w bardzo atrakcyjnej cenie. Na powierzchnię lokalu składa się sala ekspozycyjna oraz zaplecze, toaleta i mini aneks kuchenny, co łącznie daje powierzchnię około 45 mkw. Na sali sprzedaży znajduje się również klimatyzator.

Zamów bezpłatny terminal płatniczy lub porównaj swoje dotychczasowe prowizje. SPRAWDŹ OFERTĘ »