Odstąpię Działająca restauracje Sushi w Gdyni

Cena:
450 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Gdynia Województwo: Pomorskie Numer ogłoszenia: 480

Numer telefonu: 575 275 738
E-mail: chipinda16@gmail.com

Opis

Sprzedam restaurację

Na sprzedaż spółka oraz wszelkie nakłady i wyposażenie lokalu, działająca w branży gastronomicznej.Spółka aktualnie prowadzi restaurację "Osaka sushi Asian food "w lokalu o powierzchni 200 m2 znajdujący się w ścisłym centrum Gdyni, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic miasta - Kielecka. Lokalizacja idealna na prowadzenie biznesu, w okolicy wszelkiego rodzaju lokale handlowe i usługowe oraz największy CH "Riviera ",doskonała komunikacja oraz przede wszystkim duży ruch potencjalnych klientów.

Oferowana restauracja powstała w 2021 roku przeszła generalny remont, więc nie wymaga żadnego nakładu finansowego, jest kompletna i może funkcjonować natychmiastowo. Sprzedaż spółki jest z pełnym wyposażeniem (meble, wyposażenie kuchenne, barowe porcelana,itd.) . Restauracja cieszy się doskonałą opinią wśród swoich klientów.

Restauracja posiada dwa niezależne wejścia. Do lokalu przynależy także piwnica o powierzchni ok. 3,5 m2. Istnieje możliwość wystawienia ogródka ze stolikami dla gości przed lokalem.

Obecna cena sprzedaży 450 000 PLN

Średnia wysokość miesięcznego czynszu wynosi 17 000 zł BRUTTO.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.