Sprzedam drogerię internetową

Cena:
219 000 zł

Miejscowość: Warszawa Województwo: Mazowieckie Numer ogłoszenia: 424

Numer telefonu: 796443496
E-mail: IZABELASAMOJEDEN@OUTLOOK.COM

Opis

Drogeria w swojej ofercie posiada ponad 1000 produktów takich marek jak:
ACORELLE
AGAFII KĄPIEL (BANIA AGAFII)
AGAFII RECEPTURY
ALOESOVE
BALNEOKOSMETYKI
BAN SESA
BIOETIQ
BIOLAVEN
BIOLINE
CZTERY SZPAKI
DABUR
DR BETA
DR DUDA
DUETUS
ECLAB
ECLAB MAN
ECODENTA
EQUILIBRA
ETJA
FITOMED
GO ARGAN (NOVA)
GO CRANBERRY (NOVA)
GO SPA (NOVA)
HAIR QUEEN
HAPPS
HERBATINT
IWONICZANKA
KHADI
LITTLE SIBERICA (NATURA)
MAKE ME BIO
MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA
Miracle Island
MOHANI
NACOMI
NAJEL
NATURA ESTONICA
NATURA SIBERICA
NATURA SIBERICA ROKITNIK
OLEIQ
ONLY BIO
ONLY ECO
ORGANIC SHOP
ORIENTANA
Orjena
Pax Moly
Petitfe
SONG OF INDIA
SÓL BOCHEŃSKA
SYLVECO
VIANEK
YOPE
ZIELKO
ZIELONE LABOLATORIUM
 
Z czego na zielono zostały wyszczególnione marki najlepiej rotujące.
Drogeria internetowa działa na rynku e-commerce od 2015 rokuMarka jest popularna w branży kosmetycznej. Sklep znajduje się na 1 miejscu w Google na hasła o tematyce "naturalna drogeria" i na 3 miejscu w tej tematyce znajduję się profil na facebooku. 
W magazynie znajdują się aktualnie produkty o wartości hurtowej blisko 60 000 złotych na przestrzeni ok. 30m2. Wartość obrotów w 2020 roku przekroczyła 1 100 000 zł. Średni koszyk na poziomie 115złMarża na poziomie 30%.
Sklep od początku istnienia zbierał dane do piksela Facebooka oraz Google Analitics. Główny ruch na sklepie - SEO, Google Ads, mniejszy ruch z Facebook i Instagram z potencjałem na rozwinięcie kolejnych kanałów, np. Allegro, Amazon, Shopee, Ceneo. Setki powracających klientów. Świadczą o tym opinie na sklepie zadowolonych klientów, gdzie średnia ocena sklepu 4,9 z ponad 1500 opinii.Niskie koszty prowadzenia biznesu, nowy właściciel w zupełności sam jest w stanie prowadzić sklep.Bardzo duże zainteresowanie dropshippingiem, o co można rozwinąć działalność drogerii nie generując dodatkowych kosztów inwestycyjnych, bazując na grupie docelowej wygenerowanej przez potencjalnych zainteresowanych tego rodzaju działaniami.
Przez ostatni rok wprowadzone zostały kluczowe zmiany na stronie internetowej, takie jak np. wykorzystywanie możliwości dodatkowych aplikacji generujących ruch oraz konwersje na sklepie, poszerzenie bazy danych klientów do wysyłki newsletterówwprowadzenie działań influence marketingu, co generuje wciąż rosnące zainteresowanie popularnych influencerek promowaniem drogerii, modyfikacja wersji mobilnej, aby jak najlepiej dostosować zakupy pod klienta korzystającego z telefonu komórkowego, negocjacja najlepszych cen hurtowych u sprawdzonych kontrahentów, rozbudowanie sprawdzonych działań marketingowych na płaszczyźnie social media, zbudowanie internetowej społeczności poprzez regularne dodawanie edukacyjnych treści dotyczących naturalnej pielęgnacji, stałe monitorowanie rynku oraz cen i wprowadzanie bieżących zmian na sklepie, regularnie dodawane nowości z poszczególnych marek, aby utrzymywać zainteresowanie klientów ofertą.W ofercie znajduję się:
1. Rozpoznawalna Marka drogeryjna2. Wypozycjonowana domena internetowa opłacona na najbliższe 6 miesięcy3. Nowoczesny Sklep Graficzny4. Baza Klientów - ponad 36 000 adresów e-mail i numerów telefonu
5. Magazyn z pełną i bieżącą inwentaryzacją bez produktów z krótkim terminem ważności
6. System rozliczeń i integracji wysyłek z magazynem7. Konta Social Media (facebook: 8800 polubień, instagram: 4250 obserwatorów)8. Google Ads / google analitycs z kilkuletnią historią i wypracowaną pozycją9. Konta Allegro, BaseLinker, SellIntegro, Ceneo10. Pełne wdrożenie dla nowego klienta
11. Konta b2b z poszczególnymi producentami na wynegocjowanych wcześniej warunkach handlowych
12. Przekazanie sprawdzających się strategii marketingowych i pomysłów13. Kontrakt reklamowy z popularną osobą publiczną do czerwca 2023, zapewniający regularną promocję z dotarciem do kilkuset tysięcy odbiorców14. Wszystkie niezbędne szablony graficzne, kolorystyka, styl prowadzenia strony o social mediów
15. Wyposażenie:
- regały
- kartony
- koperty / foliopaki
- wypełniacze
- drukarka
- drukarka termiczna do etykiet
- komputer / monitor / klawiatura / myszka
- folie bąbelkowe
- taśmy klejące
- kilkaset próbek i ulotek od producentów
- przydatne akcesoria biurowe / magazynowe
- biurka / szafki
Dla kogo:Jeśli interesujesz się prężnie rozwijającym się e-commerce, jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje nowych wyzwań, chcesz rozwinąć nowy biznes z dużym potencjałem branży sprzedaży internetowej. Jeśli chcesz zainwestować kapitał w dochodową branże. Lubisz gotowe produkty inwestycyjne z potencjałem na ekspansję na rynki zagraniczne. A może rozwijasz już swoje sklepy w e-commerce i widzisz kolejne możliwości przekształcając sklep na dropshipping.Dla kogo jeszcze:Jeśli lubisz naturalne produkty i chcesz wypracować dodatkowe źródło dochodu. Dla kobiety, która lubi kontakt z klientkami - 90% klientów to kobiety. A może chcesz kupić biznes dla żony, córki lub partnerki to ta oferta jest dla Ciebie. Jeśli chcesz wykorzystać ogromny potencjał social mediów, znasz się na marketingu i potrzebach kobiet.
Poza tym, oferujemy kilkudniowe szkolenie z funkcjonowania sklepu, wysyłek, towaru i przyszłościowych strategii oraz szczegółowe omówienie wszelkich niejasnych kwestii, a po przejęciu sklepu kilkumiesięczne doradztwo techniczne i marketingowe w ustalonej obopólnie liczbie godzin w formie telefonicznej lub mailowej. Cena: 219 000 zł + towar ok. 60 000 zł (do negocjacji)
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.