Sprzedam prosperującą szkołę językową Warszawa - Białołęka

Cena:
120 000 zł

Miejscowość: Warszawa Województwo: Mazowieckie Numer ogłoszenia: 332

Numer telefonu: 789466427
E-mail: sprzedam.szkole.warszawa@gmail.com

Opis

Sprzedam szkołę językową w Warszawie  - dzielnica Białołęka. Na lokalnym rynku istnieje 10 lat i stale się rozwija. Posiada stałych kursantów, którzy wracają co roku od września oraz rokrocznie wielu nowych, prowadzi zajęcia stacjonarnie i online z 6 języków obcych do wyobru lecz także inne zajęcia. Staconarnie oraz online.

Marka rozpoznawana na lokalnym rynku, oferuje kursy  komercyjne, indywidualne jak i grupowe dla osób fizycznych (dorosłych, dzieci oraz młodzieży) a także firm i placówek publicznych. Średnioroczna liczba kursantów wynosi ok 140 osób.

Szkoła zlokalizowana jest wśród licznych osiedli mieszkaniowych na bardzo zaludnionym terenie, na parterze bloku mieszkalnego. Do lokalu przynależy jedno strzeżone miejsce postojowe w cenie, a także jest publiczny parking pod lokalem.  Placówka zlokalizowana jest wlokalu 70 m kw: 4 sale szkoleniowe, sekretariat, wc, hall i poczekalnia. Wnętrz szkoły było zaprojektowane przez projektanta kilka lat temu i jest w pełni wyposażone (np. kserokopiarka, komputer marki apple, tablice, krzesełka, stoliki, kwiaty, radiomagnetofony, sprzęt biurowy, akcesoria do marketingu, gadżety firmowe, biblioteczka szkolna składająca się z kilkuset książek, w-fi, zestawy do parzenia kawy i herbaty itp itd). W cenie też całe wyposażenie reklamowe od firmowych smyczek, ołówków, notesów i innych gadżetów po bannery, potykacze i wyposażenie całego stoiska na targi edukacyjne w których rokrocznie szkoła brała udział. 

Placówka w pełni gotowa na nowy rok szkolny, oraz do poprowadzenia zajęć. Posiada swój adres e-mail, stronę www, fanpage na fb, szeroko rozpoznawalna w rejonie  i dużo reklamowana w Internecie.

Obecnie jest zatrudnionych 27 lektorów, większość jest gotowa do kontynuowania współpracy.

Jest to bardzo ciekawy pomysł, na dodatkową, niewymagającą działalność  -  szkoła praktycznie prowadzi się sama, wymagany nakład czasu jjedynie we wrześniu i październiku gdzie mamy sezon. Jest to dobra alternatywa dla osoby uczącej języków, studenta anglistyki lub osoby chcącej poprowadzić drugi biznes, lub dodatkowo do etatu.  Nie trzeba być lektorem ani metodykiem aby poprowadzić tego typu biznes, jest to naprawdę ciekawy pomysł na biznes  przynoszący od początku zyski.

Kwota odstępnego 120000 zawiera:

 • know -how + przeszkolenie i wprowadzenie do tego typu biznesu
 • przekazanie wszystkich dokumentów
 • przekazanie bazy danych + baz danych z ostatnich lat
 • przekazanie lektorów oraz nauczycieli
 • przepisanie nazwy firmy
 • przekazanie w pełni wyposażonego lokalu przygotowanego do poprowadzenia kursów od zaraz
 • wszystkie kontakty + wzory dokumentów
 • wszystkie projekty graficzne, strona www, wraz z domeną
 • dostęp do portalu inFakt - gdzie wystawiamy faktury vat dla klientów
 • całe wyposażenie szkoły (m.in  cyfrowa kopiarka, dwie drukarki, laptop macbook, krzesła, stoliki, szafa, zasłony, kwiaty, biblioteka z kilkuset książkami, wyposażenie na eventy, wyposażenie na targi, cała reklama szkolna + wszystkie  gadżety)
 • podpisanie umowy wynajmu lokalu (cena wynajmu: 3000 PLN/miesięcznie)

Firmę sprzedaję z powodu zmiany branży, choć w jejj założenie 10 lat temu zostało włożone bardzo wiele pracy: oddam tylko w dobre ręce.