Sprzedam spółke z o.o Draft4u

Cena:
300 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Katowice Województwo: Śląskie Numer ogłoszenia: 316

Numer telefonu: 535480814
E-mail: mmmakowski1990@gmail.com

Opis

Jesteśmy rozwijającą się firmą zrzeszającą kluby siatkarskie oraz zawodników w jednym miejscu jakim jest Draft4u. Naszą misją jest działanie pozwalające znaleźć klubom zawodnika oraz członka sztabu szkoleniowego w prosty sposób na jednej platformie. Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej do naszego projektu dołączyło już 80 polskich klubów oraz 500 zawodników i nie pozostajemy w miejscu będąc w stałym kontakcie z prezesami. W przyszłości chcemy rozwijać nasz projekt również poza granicami naszego kraju.

W tym roku nasze logo gościło w hali oraz strojach meczowych 1 ligowego zespołu BBTS Bielsko-Biała. Dzięki naszemu wsparciu drużyna ta awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej, czyli Plusligi. Jesteśmy widoczni także w obiekcie drużyny MKS Będzin, która zdobyła vice mistrzostwo pierwszej ligi.
Chcielibyśmy także ukazać jednego z naszych ambasadorów, dobrze znanego w świecie siatkówki Sergija Kapelusa, który w polskiej oraz ukraińskiej lidze osiągnął liczne sukcesy.

Nasze social media skierowane są głównie do siatkarskiej części społeczności sportowej i są obecnie na etapie rozwoju. Z braku czasu oraz kierujac sie innymi prywatnymi, rodzinnymi sprawami niestety jesteśmy zmuszeni do wystawienia naszej firmy na sprzedaż bądź częściowa sprzedaż udziałów co pozwoli nam na dalszy rozwój i osiagnięcie celu jakim jest wejscie na rynek europejski. Zapraszamy serdecznie do kontaktu po wiecej szczegółow. Pozdrawiamy zespol www.draft4u.com.pl.