Sprzedam przedsiębiorstwo restaurację

Cena:
280 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Piaseczno Województwo: Mazowieckie Numer ogłoszenia: 308

Numer telefonu: 502648240
E-mail: restauracja@zawrotnica.pl

Opis

SPRZEDAM FUNKCJONUJĄCA SPÓŁKĘ 12 letnią RESTAURACJĘ w nieustannie rozwijającym się Piasecznie.

Lokal ok. 150 m2 + w sezonie letnim z ogródkiem ok. 40 m2Restauracja w pełni wyposażona (stoły, krzesła, lodówki, bar, POS, nalewak, wyposażona kuchnia: piec konwekcyjny, 3 kuchenki łącznie 12 palników, lodówki, wyciągi, pełne wyposażenie w sprzęty gastronomiczne, itp.

Ogród letni: stoły, krzesła, w ramach promocji z kompanii piwowarskiej. Do ogródka posiadamy własny namiot kateringowy zadaszający ok. 30m2 z możliwością opuszczania boków.

Przez ostatnich 10 lat stworzyliśmy miejsce z wyjątkowym i niepowtarzalnym klimatem, wyśmienitą kuchnią, bardzo dobrą opinią stałego grona klientów, solidną marką kateringową.

Lokal jest bardzo dobrze usytuowany – w centrum miasta a jednocześnie nie w bezpośrednim sąsiedztwie bloków mieszkalnych, co sprawia, że nigdy nie mieliśmy problemów w czasie organizowanych imprez okolicznościowych ze skargami na za głośną muzykę czy hałas.

Chcemy odstąpić funkcjonujący biznes z całym system działania wypracowanym przez lata, przepisami, zezwoleniami, podpisanymi stałymi umowami na kateringi firmowe, lunche od poniedziałku do piątku, wypełnionym kalendarzem potwierdzonych imprez okolicznościowych, kontaktami do sprawdzonych dostawców i serwisantów, stroną internetową, facebook itp. W skład przedsiębiorstwa wchodzi również sprawdzona załoga co jest najważniejsze w każdym biznesie.

Współpracujemy (podpisana umowa) ze szkołą gastronomiczną, której uczniów szkolimy.

Podsumowując oferujemy gotowe, dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo do dalszego prowadzenia. Jesteśmy także otwarci by pomóc przez pierwszy okres nowym właścicielom w prowadzeniu a także w załatwianiu wszystkich niezbędnych na początku formalności.

Czynsz najmu jest stosunkowo niski około 5300 brutto plus media. Cena za odstąpienie do negocjacji.

Bardzo chcemy by ktoś kto przejmie naszą restaurację prowadził ją z pasja i zaangażowaniem dlatego interesują nas poważni kupcy pragnący zrobić „coś swojego” bazując na tym co już jest i działa. 

Tą mała kameralną i dochodową restaurację włożyliśmy całe serce i pasje tworzenia dlatego chcemy ją przekazać nowym właścicielom, którzy zaangażują się tak jak my z całym stworzonym przez 10 lat systemem, stałymi dostawcami i klientelą.

Proszę uprzejmie o kontakt telefoniczny. Udzielę wszelkich niezbędnych informacji, a także umowię się na spotkanie i pokazanie restauracji w dogodnych poza otwarciem godzinach. Proszę o kontakt po godz. 14-ej.