Sprzedam spółkę z o.o. - Restauracja z kawiarnią oraz lodziarnią

Cena:
650 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Świdnica Województwo: Dolnośląskie Numer ogłoszenia: 307

Numer telefonu: 535332558
E-mail: biuro.pasnik@gmail.com

Opis

Sprzedam spółkę z o.o., która dysponuje prawami do lokalu w którym prowadzi swoją działalność - Restauracja (z własnym dowozem, stroną / zamawiarką on line + oczywiście zam. tel.), z kawiarnią oraz lodziarnią, serwującą dania kuchni amerykańskiej ( burgery, sałatki, stripsy, pancakes, kawy, lody, ciasta, desery, shake).

Lokal jest w pełni wyposażony i urządzony. Funkcjonuje w tej lokalizacji od 2019 roku, a sama restauracja pod tym “szyldem” powstała w 2017 roku. Posiada grono klientów, którzy dbają i pamiętają o Nas i to z wzajemnością. Lokal posiada powierzchnię ok 270m2 i 100m2 ogród letni + własne miejsce postojowe dla naszego pojazdu firmowego. Przed obiektem znajdują się 3 parkingi w tym 2 bezpłatne. Część konsumpcyjna dla klientów składa się z dwóch sal (80m2 i 95m2), które posiadają dzielącą je roletę, której można w razie wynajmu jednej sali użyć i zamknąć, oraz ogród letni ( 100m2 ) nie wliczający się w powierzchnię 270m2. Łącznie w tym układzie mamy 120 miejsc siedzących. Istnieje możliwość dodatkowego wynajmu pomieszczeń piwnicznych i poddasza np. na cele magazynowe/ hotelowe/ biurowe.

Posiadamy wszystkie możliwe dla tej lokalizacji pozwolenia, odbiory, dokumentacje, umowy, ubezpieczenia, know how. W lokalu w maju 2022 została wymieniona cała kompletna instalacja nawiewno-wywiewna na kuchni wraz z okapem z lampami uv, wentylatorem dachowym oraz centralą nawiewną ( wszystko nowe i na gwarancji ).

W ramach transakcji sprzedaży nabywca nabędzie legalną, bez zobowiązań działającą firmę, która od 1 minuty po zakupie będzie dla Ciebie zarabiać, podpisany zakaz konkurencji przez obecnego właściciela oraz wszystkie niezbędne składniki: kreacje, domeny, wystrój, konto google, facebook i instagram, aktualną zamawiarkę on line wraz ze szkoleniem, aktualny system sprzedażowy wraz ze szkoleniem, pełne wyposażenie, przejęcie wszelkich umów, receptury i know-how.  Lokalizacja: Centrum Przesiadkowe Miasta Świdnica, śródmieście, 300 m od rynku.