Partner Banku, 13 lat działa, pracownicy, pasywny dochód/mc ok 19000 zł + niskie koszty + Top lokalizacja!

Cena:
41 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Kolbuszowa Województwo: Podkarpackie Numer ogłoszenia: 302

Numer telefonu: +48886623226
E-mail: magdalena_m@interia.pl

Opis

Sprzedam dobrze prosperującą placówkę franczyzową / partnerską Banku. PLACÓWKA ISTNIEJE NA RYNKU W KOLBUSZOWEJ I PODKARPACIU OD 13 LAT. Ma ugruntowaną pozycję na rynku, wśród klientów indywidualnych i firmowych, wielokrotnie nagradzana. Działa w dziedzinie kredytów gotówkowych kont osobistych kredytów firmowych hipotecznych oraz leasingu.

NOWY WŁAŚCICIEL DOSTANIE:

 • PRACOWNIKÓW KTÓRZY  SĄ WYSZKOLENI I SAMODZIELNI WE WSZYSTKICH ZADANIACH JAKIE MAJĄ SPEŁNIAĆ NAWET BEZ NADZORU SZEFA, co nie jest często spotykane w sieci placówek partnerskich.
 • BARDZO DOBRY NISKO SZKODOWY (OK 3,5%) PORTFEL KREDYTÓW I IMPONUJĄCY PORTFEL KLIENTÓW OGÓŁEM.
 • DOCHÓD PASYWNY Z PORTFELA KREDYTÓW, KONT OSOBISTYCH I FIRMOWYCH ORAZ INNYCH ŹRÓDEŁ POKRYWAJĄCYCH KOSZTY OK 19000 ZŁ.
 • Do tego oczywiście wynagrodzenie od banku za sprzedaż.
 • Do dyspozycji laptop z systemami bankowymi umożliwiającymi poza terenem placówki składanie wniosków kredytowych zakładanie kont i tak dalej, na podstawie procedur pozwalających na obsługę poza terenem placówki.
 • Bazę klientów zewnętrznych Podkarpacia, Świętokrzyskiego, Małopolskiego, Śląskiego (ze zgodami RODO dla wszystkich kontaktów). Kilka tysięcy rekordów wolnych zawodów dla których bank ma najlepszą na rynku ofertę na oświadczenie na podstawie liczby lat od uzyskania uprawnień. Plus firmy, baza świeża i aktualne kontakty.
 • TOP Lokalizację w mieście przy najważniejszych punktach handlo-usługowych i głównej trasie - świetna widoczność.
 • Świetnie wyposażony lokal z dwoma źródłami grzania dla komfortu klienta i pracowników, klimatyzacja - system wspólny zapewnia znacznie NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI niż w lokalach z oddzielnym grzaniem i klimatyzacją (pokaże rachunki jak trzeba) co obecnie ma znaczenie.
 • BARDZO DUŻY I POJEMNY PARKING PRZY LOKALU,
 • Najlepszy obecnie i najszybszy wpłatomat / bankomat przyjmujący jednorazowo 200 banknotów.
 • Jeden z najładniejszych w Polsce lokali Partnera Banku (przekażę zdjęcia po kontakcie i wizję lokalną przy poważnej ofercie).
 • Bardzo dobra wynegocjowana cena wynajmu lokalu.

ZAINTERESOWANYM PRZEKAŻĘ KALKULACJĘ KOSZTÓW przy trzech pracownikach (lub jak ktoś woli dwóch) .

JA OBECNIE MAM INNE PLANY I PO 13 LATACH CHCĘ ZAJĄĆ SIĘ CZYMŚ INNYM. KIEDY KTOŚ PO PODOBNYM CZASIE CHCĄC ROBIĆ COŚ INNEGO zechce sprzedać placówkę Z PEWNOŚCIĄ BEZ PROBLEMU  SPRZEDA PLACÓWKĘ INNEMU CHĘTNEMU.

Zapraszam do kontaktu, pomogę, wyjaśnię, WESPRĘ NOWEGO WŁAŚCICIELA I SKOORDYNUJE DO NOWEGO WŁAŚCICIELA KLIENTÓW KTÓRZY BĘDĄ DO MNIE DZWONIĆ dbając w ten sposób o wizerunek banku, siebie i nowego właściciela.

Proszę o zachowanie poufności by nie zniechęcać pracowników, po dogadaniu się zostaną poinformowani i płynnie przejdą pod nowego właściciela by placówka funkcjonowała jak trzeba.

W razie nie odebrania telefonu proszę koniecznie wysłać sms z kontaktem do oddzwonienia.