Sprzedam sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi

Cena:
36 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Toruń Województwo: Kujawsko-pomorskie Numer ogłoszenia: 299

Numer telefonu: 503178502
E-mail: lumago.torun@gmail.com

Opis

Sprzedam zrobioną w całości stronę internetową pod sklep internetowy. Obecnie na danym systemie jest sklep internetowy do sprzedaży kosmetyków oraz akcesoriów kosmetycznych. Obecnie w sklepie jest ponad 170 kategorii i ponad 1590 produktów, z ogromnym potencjałem dalszego poszerzenia asortymentu. Można zostać w branży lub zmienić sklep pod swój biznes.

Sklep działa od ponad 4 lat. Dla nas to dodatkowy dochód. Jest to autorska platforma sprzedażowa stworzona przez firmę informatyczną, zgodnie z określonymi oczekiwaniami i funkcjami. Zaprogramowane do automatyzacji z systemami sprzedażowo- magazynowymi (Subiekt GT) i połączone przez API z platformami kurierskimi (Inpost, DPD, Fedex, Poczta Polska). Sprzedaż wspierana jest przez działania agencji reklamy Ads, SEO, ceneo, pushpushGO.

Sklep na ten moment jest mocno promowany w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, z dużą ilością obserwujących. Samodzielnie tworzymy materiały marketingowe i grafiki na stronę, do postów i instastory.

Posiadamy własną powierzchnię magazynową i towar na miejscu. Nie prowadzimy dropshoppingu. Towar zamawiamy bezpośrednio od producentów. Mamy wypracowany standard pakowania, stosujemy zasadę ZERO waste, nie używamy żadnego plastiku. Dobrą opinię sklepu wypracowaliśmy dzięki dużej dostępności towaru i tempie wysyłki (to dla nas priorytet).

Cena 36000 zł (zwolniona z podatku VAT) dotyczy sprzedaży pełnowartościowego sklepu z pełnym oprogramowaniem oraz zapleczem IT (serwer, poczta, domena, certyfikat SSL i service desk) oraz materiałami marketingowymi (prawa autorskie, projekty, wydruki).

Do tego można dodać wartość magazynu, który będzie wyliczony na dzień sprzedaży sklepu(po inwentaryzacji). Jednak osoby zainteresowane mogą kupić gotowy tylko system pod sklep internetowy już w pełni gotowy, skonfigurowany i zmienić pod swoje potrzeby. Wówczas towar sami sprzedamy.

Gwarantujemy szkolenie z funkcjonalności i wypracowanych standardów.

Firma idealna dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą lub szukają gotowej strony internetowej albo rozszerzenie o kolejny brand i tym samym zwiększenie kanału dystrybucji.