ZNAK TOWAROWY MLEKA ZAGĘSZCZONEGO/SKONDENSOWANEGO SŁODZONEGO

Cena:
240 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Warszawa Województwo: Mazowieckie Numer ogłoszenia: 264

Numer telefonu: 537178799
E-mail: yuliy.zoria@gmail.com

Opis

Opis:
Możliwe dochody związane z wykorzystaniem niniejszej propozycji w okresie dziesięcioletnim przekraczają 60 000 000 złotych na terenie samej Polski, bez uwzględnienia możliwości eksportu. Zdyskontowana cena oferty, z uwzględnieniem szczegółów wskazanych w ofercie (link poniżej), wynosi 240 000 złotych netto, co wynosi 0,4% zysku. Szczegóły oferty oraz obliczenia ekonomiczne wskazane są w ofercie dostępnej pod linkiem:

https://drive.google.com/file/d/14xCM5pK0ZL4oYvJ3Ka5lBjbnDrl19JMX/view?usp=sharing

Majątek firmy:
Świadectwo rejestracji znaku towarowego na stronie Urzędu Patentowego: https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/pwp-details/Z.486132

Wsparcie posprzedażowe:
Rejestracja znaku na kupującego w Urzędzie Patentowym. W razie potrzeby wsparcie w formie doradztwa prawnego i marketingowego.

Powód sprzedaży:
Aby wykorzystać potencjał tego znaku, niezbędna jest produkcja, albo/oraz system sprzedażowy (dział sprzedaży, umowy dostawy do sieci etc.). W przypadku braku rozbudowanego systemu sprzedażowego proces wprowadzania produktu na polski rynek jest złożony, kosztowny i bardzo czasochłonny. W tym zakresie znak ten może być używany wyłącznie przez firmę, która posiada możliwości do wprowadzenia produktu na półki sklepowe gdzie zobaczy ich bezpośredni konsument. Nasza firma nie ma takiego potencjału, w związku z czym podjęto decyzję o sprzedaży tego znaku. Z oferty może skorzystać: producent, duży dystrybutor lub hurtownia działające na skali krajowej, sieć sklepów (jako uzupełnienie produktów w marce własnej).

Zapraszam do kontaktu.