Sklep internetowy - serwis z projektami domów

Cena:
45 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Warszawa Województwo: Mazowieckie Numer ogłoszenia: 252

Numer telefonu: 509044211
E-mail: info@domo.com.pl

Opis

Sprzedam w pełni przygotowany, prosperujący od ponad 10 lat, profesjonalny sklep internetowy z projektami domów. Sklep zrzesza ponad 12 tysięcy projektów zdecydowanej większości znanych na polskim rynku pracowni projektowych domów jedno i wielorodzinnych.

Serwis działa od 2012 roku, z czego ostatnie 3 lata trwały prace nad wykonaniem nowego, indywidualnego serwisu ,,szytego na miarę" potrzeb i specyfiki branży. Obecnie serwis wymaga zainwestowania w marketing internetowy - strona miała bardzo wysokie pozycje w wyszukiwarce Google w latach poprzednich, obecnie ze względu na nową witrynę wymaga pracy nad wznowieniem wysokich pozycji.

Serwis ma ogromny potencjał, zwłaszcza w kontekście boomu jaki przeżywa branża budownictwa jednorodzinnego. Co więcej, specyfika serwisu daje możliwość prowadzenia firmy z domu lub z dowolnego miejsca w Polsce/na świecie. Nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu finansowego prócz inwestycji w marketing internetowy (przede wszystkim - pozycjonowania, AdWords, SM).

Sprzedaję serwis, gdyż prowadzę dwie inne firmy ściśle powiązane z branżą budowlaną i wnętrzarską a co za tym idzie - w świetle ogromnej ilości zleceń i dynamicznego rozwoju spółek - nie dysponuję czasem na prowadzenie niniejszego serwisu.

W razie zainteresowania ofertą, zapraszam na spotkanie do siedziby firmy w Warszawie, ul. Radzymińska 230 lub na wideokonferencję.

Idealny biznes dla: osoby która w większości chciałaby pracować zdalnie, dla osób zajmujących się pozycjonowaniem jako bardzo rentowny pomysł na biznes dodatkowy, dla osób chcących poszerzyć swój biznes o tematykę z branży projektowej lub dla osób już prowadzących biznes w branży budowlanej.

Na spotkaniu istnieje możliwość wglądu do: systemu CMS, Google Analitics oraz udzielę wszelkich niezbędnych informacji na temat serwisu.

Adres strony: http://www.domo.com.pl