Sprzedam sklep papierniczo-plastyczny z usługami małej poligrafii

Cena:
50 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Kraków Województwo: Małopolskie Numer ogłoszenia: 245

Numer telefonu: 600894405
E-mail: weronika.harasymow@gmail.com

Opis

Sprzedam działający, gotowy do rozpoczęcia własnej działalności sklep z artykułami papierniczymi i plastycznymi oferujący również usługi małej poligrafii.
Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną artykułów papierniczych, szkolnych, galanterii biurowej, artykułów dla plastyków. Oferuje usługi druku, kserograficzne, skanowania, oprawiania itp. Sklep sprzedam jako całość, łącznie z bazą kontaktów i know how. Sklep zlokalizowany jest w sercu Starego Podgórza, 60 m od przystanku tramwajowego oraz 80 m od uczelni artystycznej. W pobliżu znajdują się także inne szkoły i uczelnie. Sklep istnieje od 2014 r i w tym czasie zyskał sobie grono stałych klientów oraz nawiązał ścisłą współpracę z pobliską uczelnią artystyczną. Posiada także aktywną sprzedaż na platformie Allegro.

Największą wartość firmy stanowi idealnie dopasowana oferta zarówno pod względem asortymentu jak i usług do głównej grupy stałych klientów – studentów pobliskiej szkoły artystycznej.

W ofercie zawarte jest pełne wyposażenie (lada, meble, regały sklepowe, dwie kserokopiarki, kasa, terminal płatniczy, bindownica itd.) oraz towar umożliwiający prowadzenie biznesu od razu, a także nazwa i logo, profile na Facebooku i Instagramie. Lokal (wynajmowany) jest w pełni urządzony (w październiku ubiegłego roku zamontowane zostały nowe, przeszklone drzwi wejściowe). Oferuję także pełne wsparcie posprzedażowe, kontakty do dostawców i dystrybutorów, przekazanie wiedzy zdobytej przez lata prowadzenia tej działalności. Biznes posiada duży potencjał dalszego rozwoju, zarówno pod względem rozszerzenia oferty sprzedawanych produktów jak i usług.

Biznes jest gotowy do przejęcia od zaraz. Może zostać także włączony do większej sieci sprzedaży.

Istnieje również możliwość sprzedaży tylko towaru jako całości - osoby zainteresowane taką opcją, proszę o kontakt. Powód sprzedaży: sytuacja osobista.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.