Sprzedam przedszkole niepubliczne (własna nieruchomość)

Cena:
5 990 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Radom Województwo: Mazowieckie Numer ogłoszenia: 24

Numer telefonu: 502116176
E-mail: j.bartosiak@maja.org.pl

Opis

Sprzedam działające przedszkole (Niezapominajka) o statusie niepublicznego w Radomiu - niezapominajka.com.pl. Własna nieruchomość. Wszystkie procesy organizacyjne, wykwalifikowana kadra, dotacja z gminy. Na rynku od 2004 roku. Duży potencjał rozwojowy, np. szkoła, żłobek. 142 dzieci.

Działka 3,5 tys. m2, ogrodzona, budynek 860 m2 (dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, pow. zabudowy 404 m2), dwa duże (po 600 m2) place zabaw, własny parking na ok. 20 aut, cicha i spokojna okolica – centrum miasta. Na terenie dużo zieleni (drzewa, krzewy ozdobne, trawniki). Budynek był poddany termomodernizacji. Posiada wszelkie dopuszczenia do użytkowania (straż pożarna, Sanepid, inne). Wszystkie media (energia el., gaz, woda, szerokopasmowy internet). Ogrzewanie gazowe z własnej automatycznej kotłowni. Dogodny dojazd. Pełne wyposażenie przedszkola. Oddzielna sala gimnastyczna, sala do zajęć plastycznych i sala widowiskowa.

Jeśli będzie potrzebne - pełne wsparcie w wprowadzeniu w procesy organizacyjne, prawne i relacje z gminą i urzędami. Wszystko do uzgodnienia.

Średnio w roku w przedszkolu jest 130 dzieci w 6-ciu grupach, w systemie 5- godzinnym, bez opłat dla rodziców. Pobyt można przedłużyć dowolnie za odpowiednią odpłatnością lub wprowadzić 2. zmianę popołudniową. Działka pozwala na dobudowanie pawilonu / budynku z przeznaczeniem na żłobek lub szkołę.