Sprzedamy firmę, markę sklepu internetowego oraz sklep online.

Cena:
1 500 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Wrocław Województwo: Dolnośląskie Numer ogłoszenia: 230

Numer telefonu: 509 736 624
E-mail: biuro@roslinnibracia.pl

Opis

Sprzedamy firmę, markę sklepu internetowego oraz sklep online z potencjałem zbudowania dużego omnichannelu. Jest to jeden z pierwszych sklepów z wegańską żywnością, w pewien sposób przecierający szlak w sprzedaży online wegańskich produktów.

W skład oferty wchodzi:

  • Sklep internetowy z unikalną domeną i marką sklepu związaną z domeną, z wysoką oceną klientów (Ocena trusted shops: 4,93/5.00)
  • Hurtownia internetowa, oparta o markę sklepu online, z bazą klientów
  • Marketplace - allegro, oparta o markę sklepu online. Sprawnie działający od 2 lat z wysoką oceną klientów (ocena 99,99% satysfakcji klientów)
  • Know how - dotyczące ekologicznego pakowania, sprawnej i zcentralizowanej obsługi zamówień, zautomatyzowane rozwiązanie magazynowe aktualizujące stany magazynowe i ceny we wszystkich kanałach sprzedaży jednocześnie, zautomatyzowany obieg dokumentów sprzedażowych we wszystkich kanałach sprzedaży
  • Stanowiska pracy oraz zespół który tworzył fundamenty działania organizacji
  • Konto facebook, instagram, konto google z pełną analityką, markteting automation – edrone

Biznes w szybkich liczbach: 1,5 mln obrotu obrotu w roku 2021 265% wzrost sprzedaży w roku 2021 do 2020, 11 tys. klientów, aż 10% w bazie subskrybentów. Jest to doskonała baza pod inwestycję długoterminową, świetne miejsce na wprowadzenie swojej marki produktów, lub jako kompletny element w przeniesieniu swojego stacjonarnego biznesu i marki do internetu.

Więcej informacji pod numerem telefonem: Rafał Nawrocki - właściciel.