SPRZEDAM SPÓŁKĘ PROWADZĄCĄ SKLEP - WĘDLINY, CUKIERNIA, PIEKARNIA

Cena:
50 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: KONIN Województwo: Wielkopolskie Numer ogłoszenia: 215

Numer telefonu: 578002303
E-mail: mariusz.olszewski@sklepy-deko.pl

Opis

Sprzedam w pełni funkcjonującą spółkę specjalizującą się w branży FMCG. Teren działania woj. wielkopolskie, siedziba koło Torunia (możliwość przeniesienia siedziby w dowolne miejsce w Polsce). Sklep mieści się w doskonałej lokalizacji w Koninie, na jednym z najwiekszych osiedli. W sąsiedztwie liczne bloki, duży ruch pieszy, brak konkurencji o podobnym profilu.

Cena zawiera: zarejestrowaną spółkę z o. o., bez obciażeń, dokapitalizowaną dopłatami, kapitał zakładowy 100 000 złotych, nie wymaga dodatkowych nakładów, umowa najmu lokalu w którym prowadzony jest sklep, umowy z dostawcami towarów o ugruntowanej pozycji na rynku, umowa na dwa terminale płatnicze, bazę klientów, mozliwość przejęcia doświadczonego personelu, powierznia sklepu 110m2, wykończenie w wysokim standardzie, 3miejsca parkingowe.

Dodatkowo dla chętnych oferujemy wyposażenie sklepu (cena do negocjacji): lada mięsna, cukiernicza, chłodnia magazynowa ,regały, stoły, meble, szafki pracownicze , krajalnica do chleba, wędlin, wilk do mielenia miesa, komputer centralny, dwa komputery kasowe, 4 wagi sklepowe, waga magazynowa, monitoring umożliwiajacy zdalny podgląd na 6-ciu kamerach, system operacyjny magnat.

Zapraszam do kontaktu.