Sklep internetowy - akcesoria do telefonów

Cena:
74 000 zł

Miejscowość: Gdańsk Województwo: Pomorskie Numer ogłoszenia: 197

Numer telefonu: 795740560
E-mail: kontakt@panszkielko.pl

Opis

Sprzedam dobrze prosperujący sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą szkieł hartowanych oraz innych akcesoriów do telefonów. W momencie wystawienia oferty sklep działa 241 dni, średni dzienny obrót z tego okresu to 615 zł, co dało łącznie przeszło 148 tys. zł obrotu. Po uwzględnieniu zupełnie wszystkich kosztów takich jak zakup towarów, prowizja Allegro, VAT i cło od importu towarów oraz koszty dostaw i wysyłek, średnia marża na sprzedanym produkcie wynosiła 50%.

Reasumując: sklep chcę sprzedać za niecały roczny zysk z działalności. Wskazane powyżej obroty pochodzą wyłącznie ze sprzedaży w serwisie Allegro. W ostatnich czasie stworzyliśmy dodatkowo sklep internetowy. Przy założeniu optymistycznego wariantu biorąc pod uwagę najlepsze miesiące działalności jest to inwestycja, która może zwrócić się w 4-5 miesięcy + przy założeniu rozpoczęcia sprzedaży przez stronę + poszerzenie asortymentu co można zrobić w bardzo łatwy sposób z dostawcą, który ma dostęp do praktycznie wszystkich akcesoriów jakie są na rynku to myślę, że naprawdę może to być realny czas zwrotu z inwestycji

Biznes praktycznie bezobsługowy. W skład obowiązków wchodzi odpowiedź na średnio 2-3 wiadomości od klientów dziennie, które dotyczą pytań o produkty. Sprzedawane w sklepie produkty są bardzo dobrej jakości przez co praktycznie nie ma żadnych reklamacji od klientów. Procent zwrotów zamówień również jest bardzo niski. Drugim obowiązkiem jest pakowanie paczek co średnio dziennie nie powinno zająć więcej niż 1 godzinę (samodzielne wysyłki można również wyłączyć z tego biznesu, korzystając z rozwiązań typu Fulfilment InPost, gdzie towar mógłby być wysyłany jeszcze tego samego dnia przy zakupie do godziny 20, co zdecydowanie mogłoby wpłynąć pozytywnie na sprzedaż).

Oferuję cały biznes i wszystko co z nim związane:

  • Rozwinięte konto Allegro
  • Nowoczesny sklep internetowy
  • Profesjonalne grafiki budujące wizerunek marki
  • Know-how
  • Kontakty do zaufanych dostawców
  • Towar handlowy o wartości 40 tys. zł (przy założeniu ceny brutto sprzedaży i ok. 4 tys. zł przy cenach zakupu)
.