Sprzedam biznes, lokal gastronomiczny z całą zawartością

Cena:
220 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Opole Województwo: Opolskie Numer ogłoszenia: 169

Numer telefonu: 602497624
E-mail: kaja.sobczyk@gmail.com

Opis

Sprzedam biznes - lokal gastronomiczny, znajdujący się w ścisłym centrum Opola.

Dobrze prosperujący lokal ze stałą Klientelą serwujący śniadania, lunche, wyposażony we włoską maszynę do produkcji lodów świeżych o wartości 80 000 zł.

Lokal z dużą kuchnią o dużym potencjale przerobowym, dającą możliwość serwowania potraw żywienia zbiorowego.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, na tej samej ulicy oraz ulicach sąsiednich znajduje się 6 szkół i 2 uczelnie, co zapewnia stałą Klientelę w postaci uczniów, nauczycieli i studentów.

Przy lokalu dostępny jest parking miejski wzdłuż ulicy. Piękna, nowocześnie urządzona sala z szerokim lustrem optycznie powiększającym przestrzeń, w środku 6 stolików i 17 miejsc siedzących. Przytulnie urządzony ogródek gastronomiczny będący w stanie pomieścić do 28 Gości z 7 stolikami (w tym 1 duży stół rozkładany do 10 osób)

Lokal wynajmowany jest w pięknie odnowionej kamienicy, na której znajdują się kamery właściciela budynku, w lokalu istnieje system monitorujący obraz na sali oraz całym zapleczu. Dostawy do lokalu odbywają się poprzez tylne wejście, niekolidujące z konsumpcją Gości na sali.

Zdecydowałam się na sprzedaż biznesu, ponieważ poszerzyła nam się rodzina i chcę na dłuższy czas poświęcić się wychowaniu dziecka, a prowadzenie tego typu działalności związane jest z koniecznością stałego doglądania biznesu.

.