Firma Złodziej na Zamówienie, kontroling / doradztwo / audyt

Cena:
110 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Gliwice Województwo: Śląskie Numer ogłoszenia: 163

Numer telefonu: 512780139
E-mail: biuro@zlodziejnazamowienie.pl

Opis

Firma zajmuje się optymalizacją kosztów związanych z kradzieżami w przedsiębiorstwach spożywczych, handlowych oraz produkcyjnych.

Tam gdzie sklepowe zabezpieczenia zawodzą, spryt złodziei nie zna granic a obowiązki pilnowania towarów powierza się nieodpowiednim osobom, pojawia się problem w postaci olbrzymich strat finansowych, które w żaden sposób nie są uwzględnione w dokumentach. Rzetelność i fachowe podejście ochroniarzy budzą wiele wątpliwości. Tym bardziej, że często są zatrudniani przez zewnętrzne firmy ochroniarskie, a osoby w nich zatrudnione posiadają niskie kompetencje, co pozwala obniżyć koszty firmy podwykonawczej. Często również poziom ich przeszkolenia jest niewystarczający.

Wtedy do akcji wkracza nasza firma. Do tej pory obniżyliśmy straty o średnio 40% w przedsiębiorstwach, które z nami współpracowały.

Można o nas przeczytać m.in. w:

  • Forbes
  • Money
  • Teoriabiznesu

Do tej pory działaliśmy na terytorium całego kraju, głównie w województwach: lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, śląskie, małopolskie. Stale otrzymujemy propozycję kolejnych zleceń oraz chęci nawiązania stałej współpracy.

Podjęliśmy działania celem budowy sieci franczyzowej, jednak zostały one wstrzymane ze względu na podjętą decyzję o sprzedaży.

Działalność jest dochodowa oraz rozwojowa. Na jej podstawie można zbudować markę franczyzową obejmującą cały kraj. Wymaga nadzorowania i odpowiednich umiejętności w zakresie zarządzania pracownikami oraz negocjacji w rozmowach biznesowych.

W skład marki wchodzą:

  • Domena - domena .pl, jak również inne domeny pokrewne (łącznie 13 domen)
  • Strona internetowa - zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki, elementów prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej, dostępny pod domeną, do której prawa autorskie posiadamy
  • Kontent - zawartość strony internetowej obejmująca elementy tekstowe, graficzne, audiowizualne, skrypty, kody źródłowe oraz aplikacje (w tym adres mailowy), do których prawa własności i prawa autorskie posiadamy, w tym hasła dostępowe do CMS
  • Logo - logotyp, do którego prawa autorskie posiadamy, umieszczony na Stronie internetowej, składający się ze znaku graficznego i słownego dodatku „Złodziej na zamówienie”
  • Marka Złodziej na Zamówienie - przedmiot własności i praw autorskich, które posiadamy obejmujący domenę, stronę internetową, kontent i logo
  • Know How - wszystkie wzory oraz skrypty dokumentów a także procedury i raporty, które są niezbędne do przeprowadzanie wszystkich naszych usług względem kontrahentów a także wszystkie materiały pomocnicze.
  • Materiały dodatkowe - wszelkie materiały zawierające pliki graficzne, projekty: wizytówek, smyczy na klucze, koszulek, bluz a także folii na samochód.

Z kwestii niematerialnych przekażemy również kontakty do naszych najlepszych pracowników, którzy na pewno będą chętni kontynuować pracę a także do informatyka oraz grafików i przedstawicieli, z którymi współpracujemy.

Oczywiście przekażemy kontakt do nowego właściciela, wszystkim kontrahentom, z którymi prowadzimy stałą współpracę.

Proponuję pełne wsparcie w okresie miesiąca od dnia podpisania umowy. Następnie przez kolejne trzy miesiące konsultacja w formie mailowej odbywana raz w tygodniu. Za pełne wsparcie możemy rozumieć: stały kontakt wideo oraz telefoniczny z moją osoba oraz moja obecność podczas spotkania z trzema nowymi klientami celem zaprezentowania formy oraz strategii negocjacyjnych prowadzonych w tego typu spotkaniach.

Na starcie proponuje dwugodzinne spotkanie w formie wideo rozmowy celem omówienia wszystkich kluczowych kwestii związanych z działalnością firmy Złodziej na Zamówienie.

W obecnym czasie skłaniam się do poświęcenia mojego czasu, aby rozwinąć inne swoje działalności, które pozwolą na w pełni zdalną pracę, ponieważ zmierzam ku wyprowadzce za granicę. Jest to główny powód determinujący moją decyzję o sprzedaży i przeniesieniu praw do marki Złodziej na Zamówienie.

Marka Złodziej na Zamówienie. Domena: https://zlodziejnazamowienie.pl

.