Sprzedam dobrze prosperujący, dochodowy biznes

Cena:
37 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: WROCŁAW Województwo: Dolnośląskie Numer ogłoszenia: 150

Numer telefonu: 573121880
E-mail: almad.phu@gmail.com

Opis

Sprzedam dobrze prosperujący gotowy do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej biznes. Punkt handlowo-usługowy z pełnym wyposażeniem. Punkt działa nieprzerwanie od 12 lat. Bardzo dobrze rozwinięty punkt lotto o wysokim potencjalne sprzedażowym, duża ilość stałych klientów oraz coraz to zwiększająca się ilość nowych klientów. W punkcie prowadzona jest również agencja pocztowa z baza stałych wiernych klientów. Oprócz tego sprzedaż gazet, zabawek, papierosów, napojów, słodyczy, doładowania telefonów itp.
 
Opłaty niskie (dzierżawa, prąd 400,00 zł ). Punkt umiejscowiony jest w bardzo dobrym punkcie, na ruchliwym przystanku autobusowym ul. Borowskiej/Śliczna we Wrocławiu, gdzie codziennie przewija się masa ludzi. Jest to punkt strategiczny, gdzie przesiada się duża ilość ludzi, w tym studentów kierując się na uczelnie, ludzi kierujących się w stronę dworca głównego. Niedaleko znajdują się również dwa duże szpitale, duże osiedle mieszkaniowe, 3 szkoły, przedszkole, Aquapark itp.
 
Punkt ma 12 m2, wyposażony jest w klimatyzację (chłodzi i ogrzewa) alarm, przycisk antynapadowy, rolety antywłamaniowe, monitoring, świetlna reklama, meble, półki ścienne, regały itp.
Punkt jest moja własnością, sprzedaję z całym wyposażeniem oprócz gazet i papierosów. Przekażę całą wiedzę, wszystkie kontakty do przedstawicieli, przeszkolę nauczę, pomogę w początkowym okresie działalności.
 
Praca w kiosku jest bezstresowa, ludzie bardzo mili, stabilne, stałe dochody. Sprzedaję ze względu na konieczność zaangażowania się w inną rodzinną działalność gospodarczą, a nie da się rozdwoić.
Punkt nawet w szczycie pandemii dobrze funkcjonował, uważam, że cena jest okazjonalna, ponieważ jest to dobrze funkcjonujący własny biznes, własne bezstresowe miejsce pracy w pełni wyposażone i rozwinięte.