Sprzedam spółkę z o.o. - fotowoltaika - czysta brak obciążeń

Cena:
6 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Poznań Województwo: Wielkopolskie Numer ogłoszenia: 112

Numer telefonu: 881333122
E-mail: hubert-l@o2.pl

Opis

Sprzedamy 100% udziałów w spółce założonej w czerwcu 2020. Spółka posiada bardzo dobre opinie, zadowolonych klientów (link do strony z opiniami dla zainteresowanych, po wstępnej rozmowie). Jesteśmy rozpoznawalni na rynku, co przy ewentualnym utrzymaniu nazwy i logotypu, znacznie wpłynie na szybki rozruch działalności. W chwili obecnej jesteśmy na etapie kończenia ostatnich instalacji. Do przejęcia od czerwca.

 • Spółka posiada konto w banku ING - rok historii pozwala na ubieganie się o kredyt obrotowy, w czym możemy pomóc.
 • Spore rabaty w hurtowniach, zaopatrujących nas w falowniki, panele, konstrukcje i pozostałe podzespoły - jesteśmy zaufanym kontrahentem. Od czerwca 2020 możliwość kredytu kupieckiego, w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych. 
 • Oddamy kontakty do zaufanych ekip instalatorskich - współpracujemy tylko z fachowcami a nasze instalacje są wykonane starannie i estetycznie, co potwierdzają opinie klientów. 
 • Spółka ma umowy z bankami na finansowanie instalacji fotowoltaicznych dla klientów - kredyt z niskim oprocentowaniem, leasingi, pożyczki ( dla osób prywatnych, rolników, firm, kościołów) - dodam że bardzo trudno jest pozyskać takie finansowanie w przypadku nowej spółki bez historii. Niskie oprocentowanie, sprawia że łatwo przekonać klienta do takiej transakcji. W przypadku osób fizycznych przelew 100% środków na konto spółki, dzień po sprzedaży.
 • Spółka nie jest zadłużona, wszelkie zobowiązania i płatności regulowane na bieżąco, przygotowana do sprzedaży aby koszty stałe były minimalne.
 • Kwestia przejęcia udziałów do uzgodnienia, jesteśmy gotowi aby nabywca sam zdecydował o ewentualnym zatrzymaniu części środków trwałych typu: komputery do księgowania, drobne sprzęty przydatne w codziennym prowadzeniu działalności (głównie art. Biurowe), biurka, krzesła, półki na segregatory.
 • Biuro jest obecnie najmowane od osoby fizycznej, istnieje możliwość kontynuacji najmu. Niska cena, internet światłowód "biznes" ze statycznym IP.Możliwość zmiany siedziby. Do ustalenia indywidualnie. 
 • Do ustalenia kwestia domen (poczta, strona www, certyfikat ssl), warto w przypadku kontynuacji działań pod tą samą nazwą.
 • Spółka nie zatrudnia pracowników.
 • W przypadku kontynuacji - przekażemy komplet dokumentów (umowy b2c/b2b ; materiały reklamowe ; teczki itp ; notatniki ; itd)
 • Chętnie pomożemy i wdrożymy nowego nabywcę w wszelkie procedury. Ułatwimy i wspólnie zorganizujemy spotkania branżowe z podwykonawcami, dostawcami, przedstawicielami.

Aby uzyskać więcej szczegółów zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu podanym w danych kontaktowych.