Centrum Edukacyjne - Sp. z o.o. Warsztaty z Robotyki i Programowania

Cena:
175 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Katowice Województwo: Śląskie Numer ogłoszenia: 111

Numer telefonu: 669666911
E-mail: anna.kurka@gmail.com

Opis

Sprzedam dochodową spółkę z o.o. Firma działa w branży edukacyjnej, specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu robotyki, programowania, eksperymentów naukowych. Organizuje również imprezy urodzinowe oraz warsztaty / półkolonie podczas wakacji i ferii zimowych.

Firma istnieje od 4 lat. Powstała po przekształceniu spółki jawnej w spółkę z o.o. Cały czas się rozwija i przynosi dochody (pomimo pandemii). Posiada doświadczenie w przetargach publicznych i prowadzeniu zajęć online. Klienci to zarówno indywidualni rodzice dzieci, jak i partnerzy biznesowi (firmy prywatne, uczelnie wyższe i instytucje publiczne).

Firma dysponuje: 28 zestawami LEGO WeDo 2.0 wraz z 28 tabletami, 6 zestawami LEGO EV3 Mindstorms Education, 6 zestawami LEGO Spike, 20 komputerami do zajęć i wieloma innymi materiałami edukacyjnych do warsztatów.

Marka jest rozpoznawalna na rynku, cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Posiada dobrze działający kanał FB  (ponad 1000 odbiorców) i Instagram. Zdobyła w historii wyróżnienia w konkursach międzynarodowych na szczeblu krajowym.

Koncepcja biznesowa jest skalowalna, daje to możliwość rozwoju biznesu w innych lokalizacjach. Firma zarejestrowana jest w woj. śląskim w miejscowości ok. 20 tyś mieszkańców.