Sklep Muzyczny wraz z punktem / marką / logo / stroną www Sprzedam

Cena:
550 000 zł
Cena do negocjacji

Miejscowość: Mysłowice Województwo: Śląskie Numer ogłoszenia: 106

Numer telefonu: 501559336
E-mail: info@afroband.pl

Opis

Sprzedam funkcjonujący, stacjonarny Sklep Muzyczny (instrumenty, nagłośnienie, oświetlenie, akcesoria itd. itp.) wraz z całym wyposażeniem i asortymentem.

W skład oferty wchodzi również najważniejszy element, czyli własność intelektualna firmy, Logo i Marka (wysoka pozycja na rynku, wypracowana przez lata)

Kanały sprzedaży:

  • Funkcjonująca i profesjonalna strona sklepu internetowego oparta na nowoczesnej platformie,
  • Aktywne konta na Allegro
  • Aktywne konto na OLX
  • Aktywne konto na CENEO
  • Strona Fanpage na Facebooku (ponad 5700 subskrybentów strony, których ilość stale rośnie)
  • Konta mailowe sklepu (baza danych klientów),
  • Aktywne numery telefonów kontaktowych sklepu (2 numery)
  • Wszelkie materiały reklamowe tj. dobrze widoczny, duży, profesjonalnie wykonany, oświetlany szyld zewnętrzny, szyldy reklamowe wewnątrz pawilonu, roll-upy, ulotki, wizytówki, gadżety firmowe, taśma firmowa z logo itd.
  • Profesjonalny i wyszkolony personel/ obsługa sklepu (kwestia indywidualna)
  • Kontakty handlowe (kwestia indywidualna)

Sklep stacjonarny powstał w 2014 r, znajduje się w pawilonie handlowym o wysokim standardzie, w wynajmowanym lokalu o powierzchni 150m2 w Mysłowicach, w lokalu osobne WC tylko dla sklepu, pomieszczenie socjalne (z kompletnym wyposażeniem), pomieszczenie wytłumione pianką akustyczną do testów instrumentów itp, dużą powierzchnią handlową sklepu - około 130m2.

Nowoczesne wyposażenie i wnętrze sklepu, z pełnym asortymentem, nowe oświetlenie, profesjonalny system alarmowy wraz z dostępem do monitoringu ochrony, profesjonalny system telewizji przemysłowej (monitoring CCTV), kompletne wyposażenie sklepu (duża i funkcjonalna lada z 2 stanowiskami, półki, regały, oświetlone gabloty szklane z firmowym logo itd), kompletny osprzęt biurowy (komputery, drukarka/ skaner/ ksero, aparaty telefoniczne, routery itd), dostęp do szybkiego internetu, znakomita lokalizacja (główna ulica w centrum Mysłowic, wokół wiele sklepów, banków, punktów usługowych itp.) wraz z osobnymi miejscami parkingowymi dla klientów sklepu.

Wraz z lokalizacją i sklepem stacjonarnym nowy Właściciel będzie miał na własność dostęp do panelu zarządzania stroną internetową sklepu (wraz z domeną), dostęp do kanałów sprzedaży na Allegro (pozytywne opinie), dostęp do konta fanpage na Facebooku z ponad 5700 subskrybentów, których ilość stale rośnie - dzięki profesjonalnemu i starannemu prowadzeniu strony na Facebooku (stali i przyszli, potencjalni Klienci), dostęp do sklepu na Facebooku (nowy i innowacyjny kanał sprzedaży), dostęp do skrzynek mailowych (dane kontrahentów i klientów), dostęp (cesja) do numerów telefonów sklepu.

Proponujemy i rekomendujemy również profesjonalny i świetnie wyszkolony personel sklepu.

Marka sklepu utrzymująca wysoką pozycję na rynku, poważnie traktowana przez konkurencję, sporo stałych i wciąż przybywających Klientów, bardzo dobre opinie o sklepie oraz obsłudze.

Sklep bardzo rozwojowy i rokujący na wzrost przychodów (przy niewielkiej inwestycji w SEO oraz powiększeniu pakietów towarowych - bardzo dobre warunki handlowe).

Powód sprzedaży - relokacja kapitału. Po sprzedaży oferuję również kompleksową pomoc oraz wsparcie w wdrożeniu się w struktury działalności.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt, najlepiej mailowy.