Sklep konopny Sensi Hemp jako pomysł na biznes. Wywiad z Danielem Pięciakiem

Daniel Pięciak franczyzodawca Sensi Hemp

Wywiadu udzielił Pan Daniel Pięciak, franczyzodawca marki Sensi Hemp - największej w Polsce sieci prozdrowotnych sklepów konopnych.

Panie Danielu, proszę pokrótce przybliżyć specyfikę branży konopnej w Polsce.

Branża konopna w Polsce rozwija się bardzo dynamiczne, wraz z tym przybywa klientów. Co więcej, klient staje się bardziej świadomy, który stawia na sprawdzone, wysoko jakościowe produkty.

Jaki jest potencjał w Państwa branży?

Potencjał rynku jest ogromny, produkty konopne docierają do coraz większej grupy odbiorców, którzy bardzo chętnie zastępują nimi środki farmaceutyczne.

Jakie jest nasilenie konkurencji w branży konopnej?

Dzięki mocnemu naciskowi na własną linię produktów prozdrowotnych oraz wieloletniej budowy świadomości marki stworzyliśmy niszową sieć sklepów, odporną na "konkurencję", często skupioną wokół sprzedaży akcesoriów dla palaczy marihuany. 

Jakie produkty oferuje firma Sensi Hemp?

W naszej ofercie można znaleźć m.in.: olejki CBD, susz CBD, kosmetyki i żywność konopną, nasiona, waporyzatory oraz akcesoria.

Warto dodać, że produkty CBD znane są z właściwości przeciwbólowych, przeciwzapalnych, rozluźniających, relaksujących, przeciwnowotworowych oraz wielu innych...

otwórz własny sklep konopny Sensi Hemp
i sprzedawaj produkty cbd

sklep konopny sensi hemp franczyza

Kim jest Państwa klient?

Docieramy do każdej grupy demograficznej, z przewagą osób w wieku średnim oraz starszym.

Jakie korzyści oferują Państwo swoim klientom?

Dla wielu z naszych klientów produkty konopne to jedyna sprawdzona alternatywa dla ogólnodostępnych środków farmaceutycznych, gdzie poza wspomnianymi olejkami CBD, dużą sprzedaż generują również produkty dermatologiczne oraz naturalna żywność.

Proszę pokrótce opisać firmę Sensi Hemp oraz plany rozwoju.

Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości produktów konopnych do klienta bezpośrednio od producenta, co w połączeniu z efektem skali, pozawala nam zaoferować niespotykany stosunek ceny do jakości.

Plan na najbliższe lata to powiększanie naszych możliwości produkcyjnych, stałe ulepszanie oraz wprowadzanie nowych produktów oraz otworzenie sklepu Sensi Hemp w każdym mieście powyżej 20 tysięcy mieszkańców.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby nawiązać z Państwem współpracę?

Bardzo duży nacisk kładziemy na lokalizację. Poza tym oczekujemy od kandydatów przedsiębiorczości oraz chęci do działania, i możemy startować!

Dlaczego warto otworzyć franczyzę Sensi Hemp?

Potencjalny franczyzobiorca wybierając Sensi Hemp od startu buduje sobie przewagę konkurencyjną na lokalnym rynku.

Dzięki bardzo dobrze znanym produktom, ogromnemu zapleczu marketingowemu, czy szeroko zakrojonym ogólnopolskim kampaniom reklamowym, każdy z naszych partnerów zyskuje cenny czas, który może spożytkować m.in. na prowadzenie sprzedaży hurtowej, która jak się często okazuje potrafi być bardzo dochodowym, dodatkowym źródłem zarobku, niedostępnym dla franczyzobiorców w innych sieciach.

Więcej informacji na temat współpracy można uzyskać na naszym profilu 👉 Sensi Hemp - oferta franczyzy.

 

Dziękuję bardzo za rozmowę!
Rozmawiał Maciej Makowski, twórca portalu WlasnyBiznes.pl

.