nazwa pl

Dane firmy
nazwa.pl sp. z o.o.
Ul. Mieczysława Medweckiego 17
31-870 Kraków
www.nazwa.pl

 • Kontakt ws. współpracy
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • (+48) 22 454 48 10
  telefony komórkowe
 • (+48) 801 33 22 33
  telefony stacjonarne

Opis usługi

Spółka nazwa.pl to najczęściej wybierany w Polsce dostawca usług rejestracji domen i hostingu w chmurze. Od 1997 roku z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując w tym czasie ponad 5 000 000 domen oraz uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych i 1 000 000 certyfikatów SSL.

Spółka nazwa.pl wyznacza standardy w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. Istotną pozycję rynkową spółki potwierdza również fakt, że w 2019 roku została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski.

Nazwa.pl jako jedyna polska firma posiada prestiżową akredytację ICANN, umożliwiającą rejestrację domen globalnych bez pośredników oraz oferuje ochronę przed atakami cyberprzestępców za pomocą zabezpieczenia DNSSEC.

Dla kogo?

Klienci prywatni oraz biznesowi, którzy chcą zarejestrować domenę internetową i cenią sobie bezpieczeństwo.

Korzyści i funkcjonalności

Rejestrując domenę w nazwa.pl, otrzymujesz poza samą rejestracją również pakiet usług dodatkowych „Bezpieczna domena”, który kompleksowo chroni i przyspiesza działanie usług powiązanych z domeną.

Szczegółowa specyfikacja usługi "Bezpieczna domena"

 • Rejestracja i obsługa domeny
  Bezpośrednia rejestracja domeny bez udziału pośredników, z gwarancją najwyższego standardu bezpieczeństwa i poziomu obsługi Klienta.
 • Usługa DNS Anycast
  DNS Anycast to zestaw niezbędnych usług, związanych z funkcjonowaniem domeny internetowej, koniecznych do bezpieczenego działania usług poczty elektronicznej i stron WWW, w tym bezpłatny Certyfikat SSL.
 • Panel zarządzania domeną
  Zaawansowany Panel Klienta pozwala w intuicyjny sposób zarządzać domenami. Umożliwia między innymi konfigurowanie ustawień w DNS oraz aktualizację danych Abonenta domeny.
 • Wsparcie 24/7 (telefon, e-mail, chat)
  Konsultanci nazwa.pl dostępni są przez 24 godziny na dobę, we wszystkie dni tygodnia, oferując pomoc w zakresie związanym z funkcjonowaniem usług oraz doborem usług dodatkowych. Klienci z wykupioną usługą Pomoc Premium obsługiwani są priorytetowo.

 

domena internetowa

Narzędzia i usługi e-Commerce

Zamów bezpłatny terminal płatniczy lub porównaj swoje dotychczasowe prowizje. SPRAWDŹ OFERTĘ »