brand24

Dane firmy
Brand24 S.A.
Ul. Strzegomska 138
54-429 Wrocław
www.brand24.pl

  • Kontakt ws. współpracy
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • (+48) 717 509 001

Opis narzędzia

Brand24 to lider monitoringu Internetu w Polsce. Od 2014 roku narzędzie jest także dostępne w na całym świecie. Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile TrendsAwards.

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 120 000 marek, dla których zebrano już ponad 40 miliardów wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak IKEA, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele, wiele innych.

Dla kogo?

Brand24 to nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

Korzyści i funkcjonalności

Brand24 pokazuje: kto, gdzie i jak, mówi w Internecie o markach lub produktach. Oferujemy monitoring Internetu w pakietach: 10, 30 i 90 słów kluczowych oraz dedykowane rozwiązania i wyceny w zależności od potrzeb.

Narzędzie pozwala na natychmiastowy dostęp do informacji na temat firm czy produktów, oraz angażowanie się w komunikację bezpośrednią. Dzięki szybkiej analizie w ciągu kilku chwil mamy dostęp do podstawowych statystyk marki takich jak liczba wpisów czy zasięg w mediach społecznościowych oraz danych o sentymencie marki. Aplikacja zbiera wszystkie publiczne wzmianki z całego Internetu prezentując je w przyjaznym panelu.

Brand24 pozwala również na natychmiastową informację o punktach zapalnych – automatyczne dzienne i tygodniowe raporty pomagają dokładnie śledzić zmiany wizerunku marki, a specjalne Storm Alerty dają precyzyjną i natychmiastową informację o zmianach zasięgu i ilości wzmianek konkretnych słów kluczowych.

Możliwość filtrowania wyników pozwala na bardzo dokładne zbadanie kontekstu i zależności między słowami kluczowymi a emocjami lub po prostu ograniczenie wyników z całej bazy do konkretnych, wymaganych słów.

Monitoring Tik-Toka, Twitcha, newsletterów czy podcastów pozwala na dostęp do kompleksowego monitoringu informacji w Internecie, który może przydać się każdej, nawet najmniejszej firmie czy biznesowi.

brand24 monitoring internetu

Narzędzia i usługi e-Commerce