Poszukiwany Partner Biznesowy, biznes, praca zdalna, social media

Numer ogłoszenia: 99 Kategoria: MLM / PROPOZYCJE BIZNESOWE

Miejscowość: Skierniewice, Łowicz, Głowno, Sochaczew, Żyrardów, Województwo: Cała Polska

Numer telefonu: brak
E-mail: wojenka.monika@gmail.com

Opis

Poszukujemy osób do współpracy z Turecką firmą. Możesz potraktować moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% w naszej Firmie.

Co oferujemy?

  • wypłaty razy w miesiącu na konto bankowe lub do wykorzystania w towarze - Ty decydujesz
  • wynagrodzenie miesięczne uzależnione od zaangażowania (500 PLN-12 000 PLN) miesięcznie
  • wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku
  • praca zdalna, w domu, w biurze, gdzie chcesz
  • elastyczne godziny pracy, regularne szkolenia online
  • możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej
  • nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od A do Z

Wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • komputer lub smartfon z dostępem do internetu
  • obsługa komputera na poziomie podstawowym
  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników

Opis stanowiska pracy:

  • reklama oraz promocja produktów
  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami
  • pozyskiwanie klientów (telefon, internet, media społecznościowe)
  • posprzedażowa obsługa Klienta
  • prowadzenie spotkań

Zachęcam do kontaktu.