Wprowadzę produkt na rynki zagraniczne Niemcy, GB, USA

Numer ogłoszenia: 89 Kategoria: NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ

Miejscowość: Łódź Województwo: Łódzkie

Numer telefonu: 513476923
E-mail: karolinawozniak4@op.pl

Opis

ZACZNIJ SPRZEDAŻ NA AMAZON I EBAY

W Niemczech mieszka ponad 80 mln ludzi. W Wielkiej Brytani to ponad 60 mln. Sprzedaż poprzez eBay i Amazon Sprzedaż poprzez platformy takie jak eBay czy Amazon jest najprostszym sposobem wejścia na dane rynki.

Chcesz rozpocząć sprzedaż swoich produktów w Niemczech, Anglii i innych krajach, ale nie koniecznie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś! My prowadzimy Twoje konta, a Ty nie martwisz się o nic! Pomagamy dotrzeć Twojej firmie do milionów kupujących z całej Europy.

Nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kont sprzedażowych na Amazon, Ebay oraz Etsy. Naszą przygodę z obsługą kont Amazon i Ebay rozpoczęliśmy już 2012 roku. Od tej pory nieprzerwanie pomagamy polskim sprzedawcom zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Głównymi kierunkami ekspansji są wciąż Niemcy i Wielka Brytania, ale nie ograniczamy się i z powodzeniem rozwijamy także sprzedaż w Hiszpanii, Francji, Włoszech czy Holandii. Naszą misją jest wspieranie rozwoju polskich firm na rynkach zagranicznych.

CO OFERUJEMY?

  • WPROWADZENIE NA RYNEK EBAY / AMAZON
    Dzięki naszemu doświadczeniu w sposobie funkcjonowania i obsługi portali aukcyjnych, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm, które do tej pory nie miały styczności z taka formą handlu. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo w założeniu i wstępnym skonfigurowaniu kont użytkownika.
  • SZKOLENIA Z OBSŁUGI EBAY / AMAZON
    Chcesz zająć się wszystkim sam? Oferujemy szkolenia dla Twoich pracowników w zakresie: obsługa i zakładanie kont Ebay, obsługa i zakładanie kont Amazon, wdrożenie i usprawnianie działu sprzedaży na rynek niemiecki. najczęściej popełniane błędy
  • WIRTUALNY PRACOWNIK = PEŁNA OBSŁUGA
    Nasza oferta zakłada całościową pomoc w obsłudze Twoich zagranicznych klientów. Oferujemy pełną obsługę klientów zagranicznych przez 365 dni w roku. Wykonamy w Państwa imieniu połączenia telefoniczne, przetłumaczymy korespondencję.

ILE TO KOSZTUJE?

Nasza oferta jest szyta na miarę. Oznacza to, że do każdego podchodzimy indywidualnie i ustalamy z nim optymalną cenę współpracy. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

.