Zainwestuj w O-ZONIC samoobsługowy ozonator wolnostojący

Numer ogłoszenia: 77 Kategoria: SZUKAM INWESTORA / WSPÓLNIKA

Miejscowość: Katowice Województwo: Cała Polska

Numer telefonu: 606707979
E-mail: biuro@o-zonic.eu

Opis

Obecnie w Polsce działa niewielka sieć samoobsługowych urządzeń O-ZONIC. Chcemy, aby w niedalekiej przyszłości każdy z właścicieli pojazdów jeżdżących po naszych drogach mógł zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także i współpasażerów. W związku z tym planujemy rozbudowę sieci O-ZONIC.

Uruchomienie jak największej liczby punktów ze stacjami O-ZONIC zagwarantuje kierowcom w pełni samodzielny, wygodny i komfortowy dostęp do usługi. Montaż urządzeń w ogólnodostępnych miejscach, jak stacje paliw, myjnie czy parkingi galerii handlowych, pozwoli użytkownikom wykonać ozonowanie w dowolnie wybranym momencie i lokalizacji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Jedna stacja O-ZONIC każdego dnia może obsłużyć aż 200 pojazdów. Tak wysoka maksymalna przepustowość wynika z faktu, że z urządzenia równolegle może skorzystać dwóch kierowców.

Dlaczego warto zainwestować w O-ZONIC?

  • Bezobsługowość - stacje O-ZONIC posiadają niezależne generatory ozonu, których żywotność producent określa na 2000 roboczogodzin. Nie ma więc potrzeby wymieniania, napełnia czy uzupełniania każdego urządzenia.
  • Szybki przychód - operator stacji posiada możliwość bieżącego śledzenia sprzedaży z każdego urządzenia, a środki z opłat dokonanych w terminalu płatniczym pojawiają się na jego koncie już następnego dnia.
  • Świadomość - na bieżąco podnosimy wiedzę Polaków, edukując ich, jak przy wykorzystaniu prostych w obsłudze stacji O-ZONIC mogą zdezynfekować wnętrza swoich pojazdów i tym samym zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne podczas wspólnej jazdy samochodem. W tym celu stosujemy skuteczne narzędzia marketingowe i PR.
  • Doświadczenie - pierwsze miesiące funkcjonowania niewielkiej sieci stacji O-ZONIC pozwoliły nam poznać ten biznes z każdej strony. Potrafimy określić potencjał wskazanych przez inwestora lokalizacji, co przekłada się na jego realne przychody, jakie obecnie (jeszcze przy niewielkiej świadomości konsumentów) wynoszą 250–2850 zł miesięcznie.
  • Brak zagrożeń - wolnostojąca, samodzielna stacja O-ZONIC to biznes niszowy. Świadomi klienci coraz częściej korzystają z już dostępnych urządzeń. Prowadzona przez nas kampania reklamowa powoduje, że coraz więcej osób przekonuje się do O-ZONIC i ocenia stacje jako komfortowy sposób na likwidację przykrego zapachu, dezynfekcję lub osuszenie kabin pojazdów za rozsądną cenę.

Więcej informacji na stronie: www.o3zonic.pl

.