Innowacyjna produkcja mebli industrialnych

Numer ogłoszenia: 64 Kategoria: SZUKAM INWESTORA / WSPÓLNIKA

Miejscowość: Łomianki Województwo: Mazowieckie

Numer telefonu: 883714139
E-mail: jerzy.zaluski@gmail.com

Opis

Nasza strona: https://steel-alive.pl

Obecnie to jednoosobowa działalność gospodarcza zatrudniająca trzy osoby, z siedzibą w Łomiankach. Chcemy się przekształcić w prostą spółkę akcyjną lub, jeżeli będą zainteresowani, założyć nową spółkę i wykupić maszyny, technologie od jednoosobówki.

Do uzbierania potrzeba ok. 300 000 - 400 000 zł na kilku akcjonariuszy. Kapitał potrzebny jest do: 

  • zakupienia maszyn, know-how, dostępu do social mediów, itd. od jednosobówki: ok. 200 000 zł
  • kapitał obrotowy: ok. 70 000 zł
  • inwestycja dodatkowe maszyny i urządzenia: ok. 30 000 zł

O firmie

Marka Steel Alive to nowoczesne meble wykonane w stylistyce industrialnej - połączenie metalu i drewna. Nasze meble pasują do mieszkań, biur, pracowni, jak i przestrzeni w warsztatach i fabrykach. Cechuje je wysoka funkcjonalność, estetyka wykonania oraz zgodność z wymiarami akcesoriów wnętrzarskich IKEA. 

Nasze oferta to regały, biurka, szafy, szafki i komody. Nasze meble możemy zaoferować w bardzo przystępnych cenach. Jesteśmy producentem. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami CNC i rozwiązaniami, które zapewniają jakość i krótkie terminy realizacji. Mamy autorski sklep internetowy zintegrowany z naszym system zarządzania produkcją. W przyszłości zintegrujemy nasz system ze sterownikami maszyn i zamówienia będą trafiać wprost na konkretne maszyny produkcyjne. 

Poza własnym sklepem sprzedajemy też przez Allegro. Intensywnie reklamujemy się na Facebooku. W planach mamy także rozpoczęcie sprzedaży za granicę. Jest to możliwe z uwagi na maksymalne ograniczenie kosztów transportu. Nasze meble pakujemy do płaskich paczek i możemy je łatwo wysłać do dowolnego miejsca na świecie. 

Nasza firma jest dojrzałym biznesem, który po rocznym okresie rozruchu, wszedł w fazę urynkowienia. Klienci są zadowoleni z naszych produktów. Doceniają jakość, pomysłowość i design. Nasza sprzedaż zwiększa się dynamicznie. Posiadamy ciekawe i innowacyjne pomysły na nowe produkty. Ponieważ potrafimy produkować własne dedykowane maszyny, ważnym aspektem naszej działalności jest innowacyjność procesowa i szerokie możliwości pozyskiwania funduszy unijnych w ramach inteligentnych specjalizacji. 

W chwili obecnej staramy się pozyskać nowych klientów, wchodząc ze swoją ofertą na rynek stolarski. Tworzymy oddzielną markę, która ma oferować same konstrukcje stalowe, jako produkt warty zainteresowania dla ludzi specjalizujących się w przygotowywaniu blatów, półek, itp. Mamy gotowe logo, koncepcję sprzedaży, jesteśmy w tracie tworzenia katalogu. Do końca października planujemy przedstawić ofertę w Internecie.