Gryzak wątroba wołowa, uszy, żwacze i płuca wołowe, uszy i serca wieprzowe, szyjki kurze - hurtowe ilości! Współpraca z hurtowniami oraz sklepami detalicznymi.

Numer ogłoszenia: 62 Kategoria: NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ

Miejscowość: Katowice Województwo: Śląskie

Numer telefonu: 781991888
E-mail: office@animille.com

Opis

Animille to jeden z liczących się producentów naturalnych przysmaków dla psów na polskim rynku. Specjalizujemy się w tworzeniu naturalnych gryzaków dla pupili.

W naszej ofercie znajdują się gryzaki wołowe, wieprzowe oraz drobiowe. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty oprócz smacznych i zdrowych, były również unikalne i nietuzinkowe. Część pozycji z naszej oferty nie jest dostępna w żadnym innym miejscu na rynku.

Pragniemy przedstawić Państwu nasze produkty:

  • WĄTROBĘ WOŁOWĄ! Jest to wyjątkowa przekąska, aromatyczna i łatwa do schrupania. Składa się z małych kawałków suszonej wątróbki, dzięki czemu jest źródłem witaminy A i D oraz żelaza. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno dla tych mniejszych, jak i większych piesków. Produkt umiarkowanie twardy, dlatego podczas podawania należy zapewnić pupilowi stały dostęp do wody.
  • USZY WOŁOWE! Przysmak o umiarkowanym zapachu. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu może być idealną przekąską dla psów z nadwagą. Jego twarda struktura pomaga w usuwaniu kamienia nazębnego i zachowaniu higieny jamy ustnej.
  • ŻWACZE WOŁOWE! Są to chrupiące i aromatyczne gryzaki dla psów. Dzięki zawartości dużej ilości mikroelementów, przywracają dobra florę bakteryjna układu pokarmowego. Szczególnie polecane dla psów z problemami trawiennymi i utratą apetytu. 
  • SERCA WIEPRZOWE! Jest to prawdziwy rarytas wśród gryzaków, charakteryzujący się bardzo lubianym przez psy aromatem. Posiada dużo składników mineralnych oraz białka. Chroni przed dyskobakteriozą jelit. Produkt umiarkowanie twardy. 
  • USZY WIEPRZOWE! Jeden z najbardziej polecanych przez weterynarzy przysmaków. Poprawia ukrwienie dziąseł Twojego psa oraz zapobiega tworzeniu się płytki bakteryjnej, wspierając usuwanie kamienia nazębnego. Dzięki swojej strukturze jest źródłem protein i białka. Produkt twardy.
  • SZYJKI KURZE, czyli przysmak składający się z suszonych chrząstek i mięsa. Gryzaki ze względu na swój skład są dosyć sycące. Dzięki swojej twardości pomagają w usunięciu płytki bakteryjnej i kamienia nazębnego jednocześnie masując dziąsła psa.
  • PŁUCA WOŁOWE! Naturalny i aromatyczny przysmak dla psów każdej wielkości. Z łatwością można je dzielić na mniejsze kawałki. Ze względu na niską zawartość tłuszczu oraz lekkostrawność, są zalecane zarówno starszym psom jak i szczeniakom. Produkt umiarkowanie twardy.
  • SKÓRĘ WIEPRZOWĄ W PŁATACH (CHIPSY WIEPRZOWE)! Gryzaki ze skóry wieprzowej należą do najbardziej wytrzymałych gryzaków dla psów. Bogate w proliny – aminokwas niezbędny w odbudowie kolagenu. Bez problemu poradzi sobie z nim zarówno szczeniaczek jak i dorosły pies. Dodatkowo wspomaga młode psy w okresie wymiany zębów.

W procesie wykorzystujemy wyłącznie obróbkę termiczną, co gwarantuje zachowanie elementów odżywczych oraz długą datę przydatności do spożycia.

Opracowane przez nas procedury produkcyjne oraz dobór najlepszego lokalnego surowca sprawia, że jesteśmy cenionym dostawcą produktów, które są wysoko oceniane przez naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy hurtowni oraz sklepów detalicznych do nawiązania współpracy w zakresie sprzedaży produktów naszych marek.

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dostosowany do potrzeb klienta model współpracy. Stała dostępność produktów gwarantuje nieprzerwaną sprzedaż.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Oferujemy również produkcję pod marką klienta.

W tym celu odwiedź naszą stronę https://www.animille.com/produkcja-white-label po więcej informacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem emaila.

.