Gryzak wątroba wołowa, uszy wołowe - hurtowe ilości! Współpraca z hurtowniami oraz sklepami detalicznymi.

Numer ogłoszenia: 62 Kategoria: NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ

Miejscowość: Katowice Województwo: Śląskie

Numer telefonu: 781991888
E-mail: office@animille.com

Opis

Animille to jeden z liczących się producentów naturalnych przysmaków dla psów na polskim rynku. Specjalizujemy się w tworzeniu naturalnych gryzaków dla pupili.

W naszej ofercie znajdują się gryzaki wołowe, wieprzowe oraz drobiowe. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty oprócz smacznych i zdrowych, były również unikalne i nietuzinkowe. Część pozycji z naszej oferty nie jest dostępna w żadnym innym miejscu na rynku.

Pragniemy przedstawić Państwu nasze produkty:

  • WĄTROBĘ WOŁOWĄ! Jest to wyjątkowa przekąska, aromatyczna i łatwa do schrupania. Składa się z małych kawałków suszonej wątróbki, dzięki czemu jest źródłem witaminy A i D oraz żelaza. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno dla tych mniejszych, jak i większych piesków. Produkt umiarkowanie twardy, dlatego podczas podawania należy zapewnić pupilowi stały dostęp do wody.
  • USZY WOŁOWE! Przysmak o umiarkowanym zapachu. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu może być idealną przekąską dla psów z nadwagą. Jego twarda struktura pomaga w usuwaniu kamienia nazębnego i zachowaniu higieny jamy ustnej.

W procesie wykorzystujemy wyłącznie obróbkę termiczną, co gwarantuje zachowanie elementów odżywczych oraz długą datę przydatności do spożycia.

Opracowane przez nas procedury produkcyjne oraz dobór najlepszego lokalnego surowca sprawia, że jesteśmy cenionym dostawcą produktów, które są wysoko oceniane przez naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy hurtowni oraz sklepów detalicznych do nawiązania współpracy w zakresie sprzedaży produktów naszych marek.

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dostosowany do potrzeb klienta model współpracy. Stała dostępność produktów gwarantuje nieprzerwaną sprzedaż.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Oferujemy również produkcję pod marką klienta.

W tym celu odwiedź naszą stronę https://www.animille.com/produkcja-white-label po więcej informacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem emaila.

.