iHub global zamów bezpłatny hotspot - zbuduj własny biznes

Numer ogłoszenia: 52 Kategoria: MLM / PROPOZYCJE BIZNESOWE

Miejscowość: Gdynia Województwo: Cała Polska

Numer telefonu: 577873616
E-mail: ihubglobalpolska@gmail.com

Opis

iHub global zamów bezpłatny hotspot  - zbuduj własny biznes i sieć na zawsze !

Zapraszam do projektu dającego możliwości zarobienia ciekawych pieniędzy. Sprawa dotyczy hotspotow, a dokładniej całej sieci . Poza znanym Internetem, jest jeszcze szybko rosnący „Internet Of Things”, którego celem jest stworzenie globalnej siatki punktów z hotspotem za pośrednictwem których dane (np. w telefonach, samochodach, hulajnogach itp.) przesyłane zostają w trybie natychmiastowym. 

Do rozwoju sieci potrzebny jest hotspot, który montujesz w pobliżu okna. Spokojnie, jest BEZPLATNY a dzięki niemu zarabiasz w krypto walucie HNT  której obecna wartość giełdowa  wynosi 21$ za sztukę, projekt nie ma nic wspólnego z inwestowaniem na giełdzie, kupowaniem kryto walut itp. po prostu Twoim wynagrodzeniem jest kryto waluta).

Urządzenia muszą być oddalone od siebie o 300- 500 metrów, więc jak to mówią, „kto pierwszy ten lepszy”. Zarezerwuj adres zanim zrobi to Twój sąsiad.

Pamiętaj to co zbudujesz teraz zostanie z Tobą na zawsze, uczestniczysz w projekcie dającym długofalową perspektywę zarobkową.

Buduj strukturę partnerską i zarabiaj więcej.

Z mojej strony oferuję: Pomoc w rejestracji konta, sprawdzenie dostępności lokalizacji, pomoc w zamówieniu hotspota, materiały szkoleniowe, wskazówki w tworzeniu sieci partnerskiej. 

Link do rejestracji: https://join.heliumtrack.app/padler 

Możesz do mnie zadzwonić lub napisać, Piotr