Duży potencjał! Firma z branży finansowo-ubezpieczeniowej

Numer ogłoszenia: 51 Kategoria: SZUKAM INWESTORA / WSPÓLNIKA

Miejscowość: Lubin Województwo: Dolnośląskie

Numer telefonu: 505957510
E-mail: l.filipczuk@rozwiazaniafinansowe.pl

Opis

Poszukujemy wspólnika/inwestora, który w zamian za duży pakiet udziałów (do 49%) poświęci się całkowicie i zaangażuje się w rozwój firmy z niebywałym potencjałem wzrostu. Oferta jest nietypowa i stwarza ogromne szanse dla osoby, która zdecyduje się na współprace. Szczegóły poniżej.

Spółka zajmuje się pośrednictwem finansowym w regionie Zagłębia Miedziowego, jednego z najbardziej rozwiniętych ekonomicznie regionów Polski. Główne produkty to kredyty hipoteczne, których przyznawalność wśród naszych klientów wynosi 95% (z uwagi na wysokie i stabilne zarobki naszych klientów w grupie KGHM). Pozostałe produkty finansowe to ubezpieczenia oraz kredyty gotówkowe. Ponadto świadczymy usługę montażu paneli fotowoltaicznych jako autoryzowany partner (tylko 11 w całej Polsce) Hymon Energy. Uzupełnieniem naszej działalności są szkolenia biznesowe zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Z racji rozbudowanej i "gorącej" bazy istnieje możliwość sprzedaży wszelkich produktów, niekoniecznie finansowych. Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły.

Współpracujemy obecnie z 22 zakładami pracy z grupy KGHM i z 2 dużych stref ekonomicznych. Nasza obecna baza klientów wynosi 5 000 osób (rośnie automatycznie z miesiąca na miesiąc). Potencjał rozwoju bazy to ponad 33 000 osób tylko w tym regionie wśród firm, z którymi podpisaliśmy umowę. Możemy nawiązać współpracę z następnymi dużymi przedsiębiorstwami (kilkanaście kolejnych). Mamy również możliwość otwarcia filii w innych częściach Polski.

Kapitał zakładowy firmy to 1 655 000 pln.

Przez wiele lat wypracowaliśmy doskonałe relacje zarówno z zakładami pracy i dużymi firmami, jak i ze związkami zawodowymi.

Jesteśmy właścicielem największego klubu rabatowego w regionie, z którego korzystają wszyscy nasi partnerzy.

Warunki i zasady współpracy pozostają do uzgodnienia, konkretny powód poszukiwania wspólnika/inwestora przedstawimy telefonicznie lub na spotkaniu. Mile widziane osoby dysponujące czasem i doświadczeniem w prowadzeniu biznesu czy zarządzaniu zespołem, osoby prowadzące podobny rodzaj działalności lub posiadające produkty, które będą idealnie pasowały do portfolio firmy.

Celem jest dynamiczny rozwój firmy, wprowadzenie nowych produktów, rozwinięcie sieci sprzedaży i zdobycie nowych rynków zbytu.
Zapraszamy do kontaktu.