EXPO techniki detektywistycznej, alarmowej

Numer ogłoszenia: 33 Kategoria: SZUKAM INWESTORA / WSPÓLNIKA

Miejscowość: Biała Podlaska / Czosnówka Województwo: Lubelskie

Numer telefonu: 664816659
E-mail: zbigniew.alama@gmail.com

Opis

EXPO techniki detektywistycznej, ale i szpiegowsko-kontrwywiadowczej.

Chcę zorganizować jedyny takiego typu obiekt w Polsce, gdzie każdy kto pracuje z tego rodzajem sprzętem lub interesuje się tego typu tematami, będzie mógł na własne oczy i własnymi rękami sprawdzić i przebadać jak działa taki sprzęt, poznać jego wady i zalety. Poznać jego najbardziej szatańskie zastosowania itd itd..

Sprzęt informatyczny jak i elektroniczny właśnie tworzę, a czego jeszcze nie wymyślono lub nie ma w handlu to projektuję specjalnie pod to EXPO, więc już za kilka miesięcy powinno być wszystko przygotowane. Problem jest tylko z obiektem, który musi być specjalnie do tego celu przygotowany i zaprojektowany. Najbardziej by mi odpowiadał obiekt typu szklana rotunda o powierzchni minimum sto-dwieście metrów kwadratowych, który będzie czynny cały rok.

Tereny pod ten obiekt mam, brakuje mi tylko trochę kasy na sfinasowanie jego i pomoc formalno-prawno-logistyczną. Zresztą wszystko jest do uzgodnienia.

Teren znajduje się przy samej Białej Podlaskiiej w nowej dzielnicy willowej obok znajduje się zajazd, hotel i restauracja, więc ułatwiałoby to bardzo życie osobom z dalszych stron Polski.

Zapraszam do kontaktu.