Szukamy inwestorów

Numer ogłoszenia: 241 Kategoria: SZUKAM INWESTORA / WSPÓLNIKA

Miejscowość: Warszawa Województwo: Cała Polska

Numer telefonu: Brak
E-mail: pawelr492@gmail.com

Opis

W związku z wejściem Spółki Linkbot Sp. z o.o. na rynek zagraniczny jesteśmy zobligowani do zwiększenia nakładu środków finansowych. W tym celu poszukujemy inwestorów i partnerów biznesowych z progiem wejścia 20.000 zł.

✳️ Oprocentowanie 20% w skali roku.

Czas inwestycji od 90 dni.

Inwestycja 30 dni, oprocentowanie 10%

Spółka Linkbot Sp. z o.o. oferuje za pomocą usługi Linkbot  automatyzację w działach sprzedaży, marketingu, obsłudze klienta i HR.

Aplikacja pomaga przyspieszyć pracę pozyskiwania klientów i sprzedaży. Usprawnia ustalenie grupy docelowej i precyzyjnie przedstawić, co firma oferuje swoim klientom.

Nasz klient nie musi spędzać połowy dnia na sprawdzaniu, czy strategia i kampania marketingowa są skuteczne, i czy nie przekracza budżetu reklamowego.

Aktualnie Linkbot pozyskuje kontakty zainteresowane Twoimi usługami oraz uczestnictwem w wydarzeniach za pośrednictwem Linkedin.

Od stycznia 2023 Linkbot rozszerzył funkcjonalność i zwiększa zakres działań o Facebook i Instagram. W lutym dodajemy TikTok 

 

⤵️⤵️⤵️ 

Podsumowanie roku 2022 w stosunku do 2021 (ilość klientów): 392,86%

Dochód: 368 390,00 zł

2022 w stosunku do 2021 (ilość klientów x ilość linkbotów x pakiet)

Wzrost: 614,29%

Zaznaczę, że w 2021 działaliśmy w akceleratorze biznesu.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi usługami na stronie linkbot.pl i możliwości skorzystania z oferty zwiększenia zasięgów biznesowych i sprzedaży.

W razie zainteresowania Inwestycją zapraszam do kontaktu.