Wyprodukuje pod klienta brandem świece zapachowe, dyfuzory

Numer ogłoszenia: 228 Kategoria: NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ

Miejscowość: Berlin Województwo: Cała Polska

Numer telefonu: 690678262
E-mail: contact@candlefactory.me

Opis

Jako producent jesteśmy w stanie wyprodukować pod logo klienta: świece zapachowe, dyfuzory zapachowe, zawieszki zapachowe, mgiełki do pomieszczeniem, kosmetyków, perfum, czy woski zapachowe i uzupełniacz. Po wyprodukowaniu Państwa produktów możemy wysłać towar do Waszego magazynu lub zaoferować usługę magazynowania, kompletowania, pakowania, wysyłki nazywaną Order Fulfilment.

Współpracując z Nami zyskasz zaufanego partnera, który zajmie się magazynowaniem i wysyłką zamówień spływających do Twojego sklepu internetowego. Pakujemy zamówienia w wybrany sposób, z zachowaniem najwyższej staranności i terminowo. Jesteśmy pierwszym kontaktem z klientem w sprawach dotyczących zwrotów i reklamacji.

Podczas procesów wykonujemy dokumentację zdjęciową, weryfikujemy stan jakości i przygotowujemy towar do ponownej sprzedaży. Mamy możliwość też sprzedawania państwa produktów na Rynek Niemiecki Nasza firma Mieści się pod Berlinem i możemy zająć się wysyłką na całe Niemcy państwo zajmują się tylko marketingiem a my resztą.

  • Minimalne. Ilości Świec to 50 sztuk jednego zapachu bez opakowań z opakowaniami 650 sztuk.
  • Minimalne. Ilość Dyfuzorów to 1200 sztuk jednego zapachu z opakowaniem.
  • Minimalne. Ilość Odświeżaczy powietrzna to 1200 sztuk jednego zapachu.
  • Minimalne. Ilość Perfum to 100 sztuk jednego zapachu bez opakowań z opakowaniem 650 sztuk ale możemy to rozłożyć na 65 sztuk jednego zapachu i zaoferować uniwersalne opakowanie.
  • Minimalne. Ilość Wosków zapachowych to 250 sztuk jednego zapachu.
  • Minimalne. Ilość Uzupełniaczy do dyfuzorów to 250 sztuk jednego zapachu
  • Minimalne. Ilość Kosmetyków to 1200 sztuk jednego rodzaju

Zamów bezpłatny terminal płatniczy lub porównaj swoje dotychczasowe prowizje. SPRAWDŹ OFERTĘ »