Copywriting, social media, pisanie artykułów i postów! ZDALNIE!

Numer ogłoszenia: 224 Kategoria: NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ

Miejscowość: Poznań Województwo: Wielkopolskie

Numer telefonu: 888340929
E-mail: erykhalas95@gmail.com

Opis

Potrzebujesz pomocy w promocji Twoich produktów lub usług? Chętnie napiszę dla Ciebie różnego rodzaju teksty na stronę internetową lub fanpage. Zajmuję się tworzeniem treści na strony www oraz media społecznościowe.

Posiadam bogate doświadczenie w pisaniu artykułów na zlecenie, postów na social media, jak również prowadzeniu profili. Współpracowałem z wieloma firmami z różnych branż, tworząc angażujące treści. Świadczyłem usługi dla przedsiębiorstw zajmujących się: nowoczesnymi technologiami, produkcją i sprzedażą mebli, pieczeniem tortów, sprzedażą pamiątek i upominków, promowaniem artystów, ubezpieczeniami, budownictwem, usługami randkowymi oraz dotacjami dla rolników i dużych firm.

Zajmowałem się również pisaniem artykułów newsowych dotyczących lokalnych wydarzeń, jak np. organizacja punktu szczepień, inicjatywy kulturalne dla dzieci, problemy z estetyką miasta czy planowane remonty. Byłem także odpowiedzialny za kontakt z przedstawicielami instytucji publicznych oraz przeprowadzanie wywiadów.

Cenną wiedzę z zakresu pisania i marketingu internetowego zdobywałem w agencji MINT i Nowinach Lokalnych. Chętnie podzielę się swoim portfolio.

Moje umiejętności:

  • pisanie i redagowanie tekstów,
  • lekkie pióro,
  • znajomość poprawnej polszczyzny,
  • tworzenie grafik (znajomość programu Adobe Photoshop),
  • znajomość systemu WordPress,
  • obsługa mediów społecznościowych.

Cena i forma współpracy do uzgodnienia. Wystawiam faktury!