Tężnie solankowe - producent

Numer ogłoszenia: 194 Kategoria: NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ

Miejscowość: Płock Województwo: Cała Polska

Numer telefonu: 733 319 771
E-mail: kontakt@maperis.pl

Opis

Producent tężni solankowych zaprasza do współpracy wykonawców, architektów oraz jednostki samorządowe. W swojej ofercie posiadamy konstrukcje dostosowane do różnych potrzeb i wymagań.

Wykonujemy tężnie posadowione na tacach ociekowych, wyposażone w zbiorniki podziemne. Układ obiegu solanki wyposażamy w dedykowaną studnię rozdzielczą,  która stanowi jednocześnie osadnik.

Wykonujemy również tężnie solankowe ze zbiornikiem wbudowanym, wyposażone w pompę obiegową, pełny układ rozprowadzania solanki oraz szafkę sterowania i automatyki - wszystko zamknięte są w obrębie konstrukcji,  gotowe do podłączenia. 

Nasze tężnie oświetlamy standardowo oświetleniem LED dostępnym w pięciu kolorach.

Szafka automatyki, wyposażona w komplet zabezpieczeń,  steruje pracą pompy obiegowej oraz oświetlenia. Każdą tężnię możemy wyposażyć we włączniki ręcznego uruchamiania – po naciśnięciu przycisku tężnia pracuje przez zadany okres czasu. Taki sposób sterowania sprzyja oszczędnościom w zakresie zużycia energii elektrycznej oraz solanki. 

Każdą tężnię realizujemy i uruchamiamy jako kompletne urządzenie.  W ramach uruchomienia zapewniamy pierwsze napełnienie solanką.

Zapraszam do współpracy:  

  • architektów - zapewniamy wsparcie projektowe, zespół branżystów i gotowe rozwiązania projektowe
  • firmy zajmujące się zagospodarowaniem terenu, usługami w zakresie zieleni itp. - w przypadku zamówień publicznych służymy pomocą w zakresie udostępnienia wiedzy i doświadczenia (referencji)
  • dystrybutorów - poszukujemy solidnych partnerów, którzy zajmą się dystrybucją naszych urządzeń

Więcej na naszej stronie internetowej https://solankowa.pl