Agencja pracy - usługa pośrednictwa pracy oraz leasingu pracowników

Numer ogłoszenia: 132 Kategoria: NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ

Miejscowość: Poznań Województwo: Wielkopolskie

Numer telefonu: 724172491
E-mail: emil.tuszynski444@gmail.com

Opis

Drogi Pracodawco!

 • Prowadzisz rekrutację, ale nie możesz zwerbować pracowników?
 • Chciałbyś rozwinąć firmę, ale wciąż brakuje Ci ludzi?
 • Masz poczucie, że twoje przedsiębiorstwo mogłoby rozwijać się znacznie szybciej i przynosić zdecydowanie większe zyski gdybyś tylko zatrudnił odpowiednich współpracowników?
 • Z podziwem przyglądasz się konkurencji, widząc jak szybko rozwija się ich firma?
 • Chciałbyś rozwijać się równie szybko? A może jeszcze szybciej?

Wiemy z jakimi trudnościami spotykasz się prowadząc rekrutacje, niezależnie od powodu, dla którego poszukujesz nowych pracowników możemy Ci pomóc! W twojej firmie błyskawicznie pojawią się kandydaci gotowi do pracy. Skończą się twoje kłopoty kadrowe, będziesz mógł rozwinąć firmę, wyprzedzić konkurencję i znacznie zwiększyć przychody. Nasze usługi to brak stresu i spokój, nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się brakiem pracowników.

Możliwości współpracy

 • Rekrutacja pracowników - pozyskujemy i przedstawiamy kandydatury najlepszych, spełniających wymogi i gotowych do pracy aplikantów. Do Ciebie, Drogi Pracodawco należy decyzja, czy dany kandydat otrzyma wakat w Twojej firmie.
 • Leasing pracowniczy - pracownik zostaje zatrudniony bezpośrednio przez naszą agencję, to my bierzemy odpowiedzialność za wszystkie kwestie związane z zatrudnieniem oraz rozliczeniem pracowników. Pracownicy otrzymują umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową- wybór należy do Ciebie.
 • Headhunting - przeszukamy cały kraj i znajdziemy dla Ciebie najlepszych specjalistów z branży.

Nasze specjalizacje: stanowiska kierownicze, branża finansowa, pracownicy sektora IT.

W Perfect Job Polska stawiamy na skuteczność i indywidualne podejście. Ofertę szyjemy na miarę, nasze rozwiązania zawsze są idealnie dopasowane do potrzeb klienta- twoich potrzeb. Rekrutacją zajmujemy się zawodowo, posiadamy kilkanaście skutecznych sposobów na zwerbowanie pracownika i jesteśmy bardzo kreatywni w tworzeniu kolejnych taktyk rekrutacyjnych. Dlatego możesz być pewien, że twoje zlecenie zostanie terminowo wykonane.

Korzyści wynikające z współpracy

 • Szybko pozyskasz nowych pracowników;
 • Możesz zredukować pozapłacowe koszty zatrudnienia- redukcja kosztów nawet o kilkanaście tysięcy złotych rocznie na osobę;
 • Utrzymasz ciągłość zatrudnienia- w przypadku nagłego deficytu pracowników zapewnimy zastępstwo;
 • Zredukujesz biurokrację- oszczędzisz czas i pieniądze przeznaczone na obsługę kadrowo-płacową;
 • Pozbędziesz się wielu obowiązków wynikających z zatrudnienia nowego pracownika;
 • Możesz sprawdzić pracowników przed bezpośrednim przyjęciem w swoje szeregi- dzięki temu nie zwiążesz się stosunkiem pracy z osobą, która chce wykorzystać Ciebie i Twoją firmę;
 • Zaoszczędzisz czas swoich pracowników- dzięki powierzeniu rekrutacji nam, twoi pracownicy będą mogli skupić się na innych zadaniach, które pomogą rozwinąć Twoją firmę.

Wynagrodzenie pobieramy wyłącznie za efekt wykonanej pracy- nie przyjmujemy zaliczek, zadatków lub innych opłat z góry. Motywuje nas to do intensywnej pracy i szybkiego wykonania zlecenia.

Mamy jasne i uczciwe zasady współpracy oraz system, który realnie odciąża pracodawców, przejmujemy wiele twoich obowiązków, dzięki temu Ty możesz lepiej wykorzystać swój czas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowało Cię ogłoszenie? Chciałbyś poznać naszą ofertę? Masz pytania lub przemyślenia? Napisz, zadzwoń, zapytaj!

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy, wysłuchamy Twoich potrzeb i zaoferujemy rozwiązanie.

Przyszłość twojej firmy to ludzie, my znajdziemy dla Ciebie najlepszych!

Emil Tuszyński, Perfect Job Polska Sp. z o.o.