Poszukujemy wspólnika do marki PizzBurg

Numer ogłoszenia: 127 Kategoria: SZUKAM INWESTORA / WSPÓLNIKA

Miejscowość: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Numer telefonu: 790327815
E-mail: arkadiosasin@gmail.com

Opis

Poszukujemy wspólnika do marki PizzBurg 

PizzBurg to restauracja działająca od początku 2016 roku, serwująca przede wszystkim burgery i pizze w stylu amerykańskim. W swoim menu oferujemy również inne dania oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Na przestrzeni lat, nasza restauracja zyskała uznanie klientów, rozpoznawalność i stabilną pozycję na rynku gastronomicznym.

Źródłem naszego sukcesu są przede wszystkim stawiane na pierwszym miejscu: oczekiwania klientów, wysokie standardy co do jakości produktów, starannie dopracowane receptury oraz wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu. Ponieważ chcemy, aby nasza marka dalej się rozwijała, poszukujemy wspólnika do prowadzenia restauracji macierzystej, jak również rozwinięcia sieci franczyzowej.

Dlaczego PizzBurg?

 • Nieprzemijający trend na pizze i burgery 
  Trendy w branży kulinarnej zmieniają się dynamicznie, niektóre pojawiają się tak szybko jak znikają lub stają się mało popularne. Pizza i burgery cieszą się za to niezmienną popularnością. Jest to szczególnie widoczne w zamówieniach online. Jak wynika z raportu Pyszne.pl, najczęściej zamawianym typem jedzenia jest właśnie pizza i burger. Zamiast wybierać pomiędzy jednym i drugim postawiliśmy na oba dania i dopracowaliśmy je do perfekcji.
 • Pizza i burgery w wersji zdrowszej 
  Dynamicznie rośnie wiedza konsumentów dotycząca żywienia. Klienci coraz częściej zwracają uwagę na jakość produktów, ich skład i pochodzenie. Chcą jeść nie tylko smacznie, ale i zdrowiej. Bardzo nas to cieszy, ponieważ PizzBurg od początku swojego istnienia nastawiony jest na składniki najwyższej jakości. Nie używamy wysoce przetworzonych produktów ani konserwantów, zaopatrujemy się jedynie w produkty świeże i sprawdzone. Sami wypiekamy bułki do burgerów. W naszych daniach zawsze znajduje się duża ilość świeżych warzyw, dzięki czemu pizze i burgery, które przygotowujemy nie mają nic wspólnego z niezdrowym fast-foodem. Pozwala to spełniać oczekiwania tych najbardziej wymagających klientów.
 • Konsekwentne spełnianie oczekiwań klientów 
  Jednym z najważniejszych czynników przyczyniających się do sukcesu w branży gastronomicznej jest konsekwencja. Klienci oczekują, że jakość jedzenia oraz serwis będą niezmiennie na najwyższym poziomie. Dlatego nieustannie monitorujemy jakość jaką dostarczamy naszym klientom. Przyznamy, że nie zawsze jest to łatwe, niemniej jednak konieczne, aby odnieść sukces. 

Oferta współpracy 

Poszukujemy wspólnika, który przejąłby prowadzenie restauracji macierzystej, dzięki czemu moglibyśmy skupić się głównie, na stworzeniu sieci franczyzowej.

Co oferujemy? Udział w sieci franczyzowej, 100% zysków z restauracji macierzystej, a w tym:

 • Sprawdzony model biznesowy i wieloletnie doświadczenie
  Zapotrzebowanie na zamawiane jedzenie ciągle rośnie, dlatego pomimo sytuacji pandemicznej, gastronomia to wciąż świetny pomysł na biznes. Niemniej jednak około 55-60% restauracji zamyka się w pierwszym roku działalności. Powodem tego jest szereg błędów popełnianych głównie w zarządzaniu, które wynikają z braku doświadczenia. Nasza oferta to sprawdzony system funkcjonowania restauracji, który pozwala na osiąganie stabilnych zysków. Oferujemy kompletną logistykę działania, wsparcie w zarządzaniu, gotowe schematy codziennej pracy, uniknięcie błędów takich jak brak kontroli kosztów i wynikające z tego generowanie niepotrzebnych wydatków. Nie musisz mieć doświadczenia ani tworzyć biznesplanu. 
 • Marka z ugruntowaną pozycją 
  Stworzenie dobrze prosperującej restauracji i pozyskanie klientów jest czasochłonne. Dlatego nowo otwarte restauracje, często przez długi czas, nie przynoszą zysków tylko straty. Nasza restauracja ma dużą bazę stałych klientów, świetne opinie i opracowany system marketingowy, dzięki czemu nie trzeba zaczynać od zera. Osoby zainteresowane współpracą, zachęcamy do zapoznania się z opiniami klientów, a także naszymi kontami na facebooku i instragramie. 
 • Sprawdzony koncept gastronomiczny
  Jesteśmy dumni z naszych pizz i burgerów, które udoskonalaliśmy na przestrzeni czasu. Oferujemy więc własne, skrupulatnie dopracowane przepisy, sprawdzone źródła produktów oraz pełne wyposażenie restauracji i kuchni z niezbędnym sprzętem. 
 • Personel oraz system szkolenia pracowników 
  Nie da się odnieść sukcesu w branży gastronomicznej bez dobrze wyszkolonego personelu. Zgrany, profesjonalny i zmotywowany zespół bezpośrednio przekłada się na efektywność i jakość. Część załogi współpracuje z nami od samego początku. Gastronomia jednak cechuje się dużą rotacją pracowników, dlatego niezmiernie ważne jest posiadanie wypracowanego systemu rekrutacji oraz szkoleń dla nowo przyjętych osób i zagwarantowanie im sprawdzonego systemu motywacyjnego. To wszystko wchodzi w zakres naszej oferty.