Jeśli masz pytanie, na które nie ma tutaj odpowiedzi lub wystąpił problem techniczny, napisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czym jest kategoria „Ogłoszenia B2B”? 

Ogłoszenia B2B to propozycje nawiązania współpracy z partnerami biznesowymi i inwestorami, oferty produktów i usług B2B, zapytania ofertowe, przetargi publiczne. Kojarzymy przedsiębiorców i ułatwiamy nawiązanie relacji biznesowych. Kontakty B2B to klucz do sukcesu, dlatego dodaj ogłoszenie już teraz i rozwijaj swój biznes.

Jeśli chcesz sprzedać firmę to dodaj ogłoszenie w osobnej kategorii "Sprzedam biznes".

Jak dodać ogłoszenie?

Należy zalogować się na portalu, przejść do kategorii "Ogłoszenia B2B" i wybrać zakładkę „Dodaj / Moje ogłoszenie”. Następnie, kliknąć w przycisk "Dodaj nowe ogłoszenie", uzupełnić wymagane dane i opłacić* ogłoszenie w dogodnej dla siebie formie za pośrednictwem płatności Przelewy24.

*nie dotyczy ogłoszeń podstawowych, są bezpłatne

Nie chcę podawać danych osobowych w ogłoszeniu

Gwarantujemy anonimowość i nie ma wymogu podawania imienia, nazwiska oraz danych wrażliwych. Wystarczy w danych kontaktowych podać telefon i/lub adres e-mail. Aby zachować anonimowość należy unikać adresów spersonalizowanych.

.