WlasnyBiznes.pl to portal o przedsiębiorczości, biznesie i współpracy B2B (business to business). Na łamach portalu publikowane są treści z praktyczną wiedzą na temat przedsiębiorczości, oferty współpracy z gotowymi pomysłami na biznes oraz kategorie z ogłoszeniami umożliwiającymi nawiązywanie relacji biznesowych.

Grupa docelowa

Portal WlasnyBiznes.pl skierowany jest do:

  • ludzi przedsiębiorczych, którzy planują założyć firmę i szukają nowych możliwości,
  • przedsiębiorców, którzy oferują produkty i usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), mikroprzedsiębiorstw oraz tzw. solopreneur, 
  • firm, które rozwijają zewnętrzną sieć sprzedaży i nawiązują współpracę z nowymi partnerami w oparciu o umowę: franczyzową, agencyjną, dystrybucyjną, dealerską lub pośrednictwa handlowego.

Logo portalu WlasnyBiznes.pl

Logo portalu WlasnyBiznes.pl składa się z logotypu, który zawiera adres strony internetowej i slogan oraz sygnetu w postaci fioletowego byka. Wybór koloru i zwierzęcia nie jest przypadkowy, ponieważ kolor fioletowy w biznesie oznacza najwyższą jakość, bogactwo i luksus. Natomiast byk, symbolizuje upór, posiadanie i hossę. Fioletowy byk ma symbolizować przedsiębiorcę, który swoją silną postawą osiąga bogactwo oraz dostarcza produkty najwyższej jakości.

 

portal wlasnybiznes pl

Dane firmy
Portal WlasnyBiznes.pl
Ul. Górniczego Stanu 18D
40-469 Katowice

  • Dane kontaktowe
  •   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
      https://wlasnybiznes.pl
.